Pompy ciepła - doskonała alternatywa dla tradycyjnego ogrzewania

Materiał informacyjny PECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Powietrzne pompy ciepła dostępne są w atrakcyjnych cenowo pakietach z osprzętem dla centralnego ogrzewania\chłodzenia oraz podgrzania cieplej wody użytkowej (CWU).

Pompy ciepła spełniają wymagania programu „Czyste powietrze” oraz innych akcji, w których właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie na wymianę starego kotła grzewczego – na nowe źródło ciepła lub na zakup i montaż nowego źródła ciepła.

Klasa energetyczna pomp ciepła A++ i A+++. Urządzenia są bezobsługowe i nie podlegają serwisom okresowym (podlegającym pod UDT i F-Gazy), co budzi dodatkowe oszczędności użytkownika.

- Domusa (Hiszpania)

  • budżetowa seria pomp ciepła Klasa Energetyczna A++\A+++ Najczęściej używana przy wymianie kotłów na paliwo stałe. Podstawowa funkcjonalność sterownika.

- Panasonic (Japonia)

  • standardowe rozwiązanie z dobrą jakością urządzenia. Klasa Energetyczna A++\A+++

- CTC (grupa NIBE Szwecja)

  • Pompy ciepła klasy Premium. Wydłużony czas gwarancji do 5 lat na wszystkie elementy od producenta. Najbardziej ciche, wydajne i niezawodne rozwiązanie. Cała produkcja pomp ciepła znajduje się w Szwecji. Od 37 lat produkują powietrzne pompy ciepła. Dla najbardziej wymagających klientów. Klasa Energetyczna A++\A+++

Wjedź na naszą stronę peco-energy.pl
Napisz do nas na Facebooku
Zobacz nasze nowe realizacje na YouTube

Tu podaj tekst alternatywny

Dodaj ogłoszenie