Polska - Serbia 3:2 - Polki w finale turnieju siatkówki kobiet na Igrzyskach Europejskich

Foto Olimpik/x-news / AS
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Fot.Krzysztof Szymczak / Polska Press
Polska - Serbia 3:2 - Polska pokonała Serbię w półfinale turnieju siatkówki kobiet na Igrzyskach Europejskich w Baku. Polki awansowały do finału po zaciętej rywalizacji set za set, ale w tie-breaku to biało-czerwone były górą. Mecz finałowy w sobotę 27 czerwca o godz. 15:20.

ZOBACZ KONIECZNIE Polska - Turcja siatkówka 27.06.2015 - finał IE. WYNIK NA ŻYWO, GDZIE W TV, TRANSMISJA ONLINE,STREAM

Polska - Serbia 3:2 (25:23, 20:25, 25:19, 22:25, 15:12) - półfinał turnieju siatkarek na IE w Baku 25.06.2015
Polska po zaciętym meczu pokonała Serbię. Panie walczyły set za set. Na szczęście w tie-breaku podopieczne trenera Jacka Nawrockiego grały znakomicie i zmuszały rywalki do błędów, co dało nam awans do finału IE.

- To jest bardzo dobry wynik, bo trzeba podkreślić, że w Baku rozgrywane są małe mistrzostwa Europy - powiedział w rozmowie z x-news Andrzej Niemczyk, były trener reprezentacji Polski siatkarek. - Podczas tegorocznych igrzysk udało nam się wygrać z całą europejska czołówką - dodał Niemczyk.

Źródło: Foto Olimpik / X-news

Finał turnieju siatkówki kobiet w sobotę 27 czerwca o godz. 15:20. Transmisja w Polsat Sport. Rywalkami Polek będzie Turcja lub Azerbejdżan.

Polska - ? - finał turnieju siatkówki kobiet na Igrzyskach Europejskich - 27.06.2015 godz. 15:20 - gdzie transmisja w telewizji
Mecz finałowy turnieju w Baku transmitować będzie stacja Polsat Sport. Początek transmisji 27 czerwca o godz. 15:20.