Polska - Rosja 26:25 - MŚ Katar 2015 już dziś (WYNIK, ZOBACZ WYNIK, ONLINE, STREAM)

JEW, TVN24/XNEWS
MISTRZOSTWA ŚWIATA PIŁKA RĘCZNA KATAR 2015: POLSKA - ROSJA NA ŻYWO, ONLINE, RELACJA, Gdzie w TV, LIVE STREAM, TRANSMISJA NA ŻYWO, POLSKA ROSJA MINUTA PO MINUCIE Polskapresse
Mistrzostwa Świata Piłkarzy Ręcznych Katar 2015 rozkręcają się na dobre! Dziś mecz Polska - Rosja - bardzo ważne starcie dla biało-czerwonych. Mecz piłkarzy ręcznych Polska - Rosja na żywo obejrzymy w TVP 2. Relacja NA ŻYWO POLSKA - ROSJA od godziny 16.55 w TVP2. Informacje, komentarze, filmy, wyniki z MŚ Katar 2015 także na naszej stronie internetowej. Polacy rozpoczęli mecz fatalnie od wyniku 1-5, ale szybko wzięli się za odrabianie strat i chwilę później było już 8-8.

MECZ POLSKA - ROSJA NA ŻYWO - POLSKA - ROSJA WYNIK ONLINE - MŚ KATAR 2015: POLSKA - ROSJA

POLSKA ROSJA MŚ KATAR 2015 NA ŻYWO - ZOBACZ

Doha, Katar. Polscy szczypiorniści rozegrają dziś (wtorek, 20.01) trzeci mecz na MŚ Katar 2015. Przeciwnikiem biało-czerwonych będą Rosjanie. - Oczywiście nasza pewność siebie wzrosła po zwycięstwie nad Argentyną - powiedział Michael Biegler, selekcjoner polskiej kadry. - Przed nami spotkanie z Rosjanami, którzy minimalnie przegrali z Niemcami. Z pewnością nie możemy liczyć w nim na taryfę ulgową, ale zdawaliśmy sobie sprawę z tego, co czeka nas w fazie grupowej - dodał Biegler.

POLSKA - ROSJA na MŚ PIŁKARZY RĘCZNYCH KATAR 2015 - ANALIZA GRY TO WAŻNY ELEMENT

Analiza gry przeciwnika to jeden z ważnych elementów przygotowania do meczu. Przed spotkaniem z Rosją bramkarze reprezentacji Polski spotkali się ze statystykiem kadry, aby omówić to, jak rzucają najbliżsi rywal Polaków. - Najczęściej omawiamy ostatnie trzy mecze przeciwnika. Ich opracowanie zajmuje około sześciu godzin - zdradził w rozmowie z x-news Łukasz Kalwa. - Bardzo często oglądamy mecze, więc rzadko się zdarza, aby ktoś nas zaskoczył - powiedział Piotr Wyszomirski.

POLSKA - ROSJA MŚ PIŁKARZY RĘCZNYCH KATAR 2015 - POLSKA BEZ ZMIAN W SKŁADZIE PRZED POLSKA - ROSJA

W trzecim meczu fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze reprezentacja Polski zmierzy się z Rosją. - Nie można nazwać tej drużyny uśpionym gigantem, tamtejsi zawodnicy grają w mocnych klubach. Na wielkich imprezach zawsze prezentują solidny poziom. Rosjanie nie lubią być pod presją, wtedy często się gubią. Sprowadzenie ich pod ścianę może być lekarstwem na to spotkanie - powiedział asystent Michaela Bieglera Jacek Będzikowski.