Polska - Katar 29:31. MŚ Piłka Ręczna 2015. Polacy przegrali półfinał (MECZ NA ŻYWO, RELACJA, WYNIK)

MH, AIP, TVN/X-news
Polska - Katar. Kiedy półfinał MŚ Piłka Ręczna Katar 2015? O której godzinie mecz? Gdzie obejrzeć w TV? Transmisja na żywo, online, live, stream. Wynik meczu Polska - Katar PGNiG X-news/AIP
Polska - Katar. WYNIK NA ŻYWO 29:31. Polacy przegrali niestety mecz. MŚ Piłka Ręczna Kata 2015. Polacy grają mecz z Katarem! Po wygranej z polskich szczypiornistów z Chorwacją wśród kibiców zapanowała euforia. Mecz zakończył się wynikiem 24:22, pomimo tego, że w 45 minucie przegrywaliśmy 14:17. Trwało wielkie oczekiwanie na półfinał Polska - Katar. Spotkanie już w piątek, 30 stycznia 2015 r. (30.01.15). Relacja na żywo poniżej. Gdzie obejrzeć mecz w TV? Kiedy transmisja na żywo w TV? Gdzie obejrzeć mecz online. live, stream? Wszystkie szczegóły poniżej.

POLSKA - KATAR - MŚ Piłka Ręczna 2015. RELACJA NA ŻYWO MINUTA PO MINUCIE:

Polska - Katar. Polscy piłkarze ręczni przegrali półfinał. Niestety nie udało nam się odnieść zwycięstwa nad Katarem. Co prawda Polacy w pierwszej połowie długo wychodzili na prowadzenie, ale do przerwy Katarczykom udało się nadrobić straty i wyprzedzić Polaków. Ostatecznie mecz Polska - Katar zakończył się wynikiem 29:31.

WYNIK MECZU POLSKA - KATAR MŚ PIŁKA RĘCZNA 2015 NA ŻYWO: 29:31

29:31 - przegrywamy z Katarem półfinał. Koniec meczu Polska - Katar
27:29 - gol za gol, nie możemy zdobyć kontaktowej bramki.
25:27 - podczas gry w przewadze doganiamy gospodarzy na dwie bramki.
21:23 - Szyba rzuca i zmniejszamy rozmiary porażki.
18:21 - Pierwsza (!!!) kara dwóch minut dla Katarczyka i zmniejszamy rozmiary porażki.
15:19 - Sześć minut niemocy Polaków. Bramkę strzela dopiero Bartosz Jurecki z rzutu karnego.
14:17 - Pierwszy gol w II części dla Polaków. Ale zaraz gospodarze odpowiadają. Później Szmal broni rzut karny, ale akcja biało-czerwonych też bez bramki.
29. minuta - Bartosz Jurecki trafia przed końcem meczu. Koniec pierwszej połowy. Polacy przegrywają 13:16
28. minuta - Karol Bielecki lezy na ławce rezerwowych. Opatrują go po ciosie w głowę od jednego z przeciwników. Mimesević rzuca celnie do bramki i kolejny punkt dla reprezentacji Kataru. Wynik 12:15
27. minuta - Rojewski faulowany, a Marković robi zmyłkę i trafia 14. gola. Polacy przegrywają w pierwszej połowie dwoma punktami
25. minuta - Jurkiewicz prowadzi do wyrównania? 12. gol! Wynik 12:13
24. minuta i Roine rzuca mocno do bramki Polaków - 12:13
23. minuta - bramkarz Katarczyków ostro broni się przed rzutami Polaków. Benali zwodzi obronę i strzela 12. gola!
22. minuta - Katar wyrównuje! Dwie bramki rywali i wynik 10:10
22. minuta - Tak! Michał Jurecki trafia! to już 6. bramka Polaka w tym meczu - wynik: 10:8
21. minuta - Polacy wciąż prowadzą dwoma punktami, chociaż Katarczycy walczą jak lwy
20. minuta - genialny rzut Jareckiego i Polacy prowadzą dwoma punktami!
18. minuta - Mabrouk rzuca na ziemię Chapkowskiego, potem łapie za koszulkę Michała Jureckiego i dopiero wtedy dostaje kartkę
17. minuta - Rojewski wypada za faul na dwie minuty, a Katarczycy niebezpiecznie skracają dystans, ale jest wciąż 9:8
15. minuta - Aj! Hamdoon trafia i 8:7
14. minuta - kapitalna gra Polaków. Mimo straty jednego punktu wciąż prowadzimy 8:6
10. minuta - trafienie Jureckiego tuż przy słupku i Polacy wciąż prowadzą 7:5
9. minuta - strata Polaków i Katar niebezpiecznie wyrównuje
7. minuta - piłka odbija się od ręki bramkarza, potem od ziemi i jest bramka! Wynik 5:4
6. minuta - Świetny strzał Michała Jureckiego po podaniu Rojewskiego i już 4:3
4. minuta - Syprzak wyprowadził drużynę na przewagę, ale Grabarczyk z żółtą kartką
2. minuta - strata Katarczyków w pierwszych minutach
1. minuta - świetny początek Polaków w meczu Polska - Katar

TAK ZAPOWIADALIŚMY MECZ POLSKA - KATAR:

POLSKA - KATAR. MŚ PIŁKA RĘCZNA 2015. WYGRANA Z CHORWACJĄ ZAPEWNIŁA AWANS. JUŻ WKRÓTCE PÓŁFINAŁ

Mecz Polska - Chorwacja zakończył się wynikiem 24:22. To dało awans Polakom do półfinału Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej 2015. W ćwierćfinale biało-czerwoni pokonali Chorwację 24:22. - Jestem masakrycznie zadowolony - powiedział MVP spotkania, Sławomir Szmal. - To zwycięstwo dedykuję mojemu tacie - dodał uśmiechnięty "Kasa".

ROZWIĄŻ TEST - MŚ PIŁKA RĘCZNA KATAR 2015. CO WIESZ O PIŁCE RĘCZNEJ? SPRAWDŹ SIĘ (TEST)

Rojewski przed meczem Polska - Katar: Wreszcie zagramy w pełnej hali (FILM):

POLSKA - KATAR. MŚ PIŁKA RĘCZNA 2015. KIEDY PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW W PIŁCE RĘCZNEJ? GDZIE OBEJRZEĆ MECZ? O KTÓREJ GRAJĄ POLACY? TERMINARZ MECZÓW

Mecz Polska - Katar w ramach MŚ Piłka Ręczna 2015 już jutro, w piątek 30 stycznia 2015 r. (30.01.15). Gdzie obejrzeć mecz w TV? O której godzinie mecz? Spotkanie Polska - Katar już o godz. 16.30. Transmisja na żywo w TV na kanałach TVP2 i TVP Sport. Transmisja online, live, na żywo, stream na stronie sport.tvp.pl. Wynik na bieżąco, filmy i relacja z meczu również na naszej stronie GazetaWroclawska.pl. Półfinał kolejnych drużyn rozegrany zostanie o godz. 19.

Bielecki przed półfinałem Polska - Katar: Wiemy, z kim mamy do czynienia (FILM):

POLSKA - KATAR. MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE RĘCZNEJ 2015. CHORWACJA GRATULUJE POLAKOM WYGRANEJ

Polska pokonała Chorwację 24:22 w ćwierćfinale mistrzostw świata piłkarzy ręcznych. Nasi rywale po spotkaniu nie ukrywali, że był to dla nich ciężki mecz. - Chciałem pogratulować Polakom, jak również i swoim kolegom z drużyny za twardą grę i walkę do samego końca. Nie udało się dzisiaj wygrać, ale najważniejsze dla nas jest teraz to, żeby się podnieść - powiedział po spotkaniu Igor Vori, reprezentant Chorwacji.

Po meczu Polska - Chorwacja. Chorwaci gratulują polskim szczypiornistom (FILM):

POLSKA - KATAR. MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE RĘCZNEJ KATAR 2015. CZAS NA HERBATKĘ

Jurecki po wygranej Polaków: - Wygraną będziemy świętować przy herbatce - powiedział po spotkaniu uśmiechnięty Bartosz Jurecki, reprezentant Polski. - Dajemy z siebie już sto pięćdziesiąt procent i rośniemy w siłę - dodał Jurecki.