Polska - Bułgaria 2:3 NA ŻYWO Baku 2015, dziś siatkarze grają o finał NA ŻYWO, RELACJA, GDZIE w TV

JEW, TVN24/XNEWS
POLSKA BUŁGARIA NA ŻYWO - IE BAKU 2015 - MECZ POLSKA BUŁGARIA W BAKU. IGRZYSKA EUROPEJSKIE 2015 POLSKA BUŁGARIA Polska Press Grupa
Na Igrzyskach Europejskich w Baku polscy siatkarze grają dziś o finał. W półfinałowym meczu zmierzą się z Bułgarami. Mecz Polska - Bułgaria w Baku od godz. 14. Relacja na żywo Polska Bułgaria w Polsat Sport. Jeśli Polacy pokonają Bułgarów, w finale igrzysk spotkają się z Niemcami lub Rosjanami (drugi półfinał rozpocznie się o godz. 16.30). Niestety Polacy fatalnie zaczęli mecz. Pierwszego seta przegrali wysoko 14:25. Po trzech setach było 2:1 dla Bułgarów. Polacy wygrali czwarty set i doprowadzili do tie-breaka. Ale w nim nie zdołali już pokonać Bułgarów. Pozostaje nam teraz mecz o brązowy medal.

POLSKA - BUŁGARIA IE 2015 BAKU - POLSCY SIATKARZE WALCZĄ O FINAŁ - NA ŻYWO - RELACJA - LIVE STREAM

Biało-czerwoni prowadzeni przez Andrzeja Kowala, w dzisiejsze popołudnie staną przed szansą awansu do wielkiego finału Igrzysk Europejskich 2015. Jeżeli Biało-Czerwoni pokonają Bułgarów, w niedzielę zagrają o złoto!

Skład Polaków: Paweł Woicki, Dawid Dryja, Jan Nowakowski, Dawid Konarski, Aleksander Śliwka, Artur Szalpuk, Damian Wojtaszek (libero), Szymon Romać, Michał Kędzierski, Bartłomiej Grzechnik, Adrian Buchowski

W piątek - 26 czerwca 2015 o godzinie 14 Polscy siatkarze rozpoczną z Bułgarią bój o finał Igrzysk Europejskich. W ćwierćfinale Polacy łatwo poradzili sobie ze Słowacją 3:0 (25:16, 25:23, 25:19).

POLSKIE SIATKARKI JUŻ W FINALE IE W BAKU!

Polskie siatkarki pokonały 3:2 Serbki w półfinale Igrzysk Europejskich w Baku. W finale ekipa Jacka Nawrockiego zmierzy się z Turcją. - To jest bardzo dobry wynik, bo trzeba podkreślić, że w Baku rozgrywane są małe mistrzostwa Europy - powiedział w rozmowie z x-news Andrzej Niemczyk, były trener reprezentacji Polski siatkarek. - Podczas tegorocznych igrzysk udało nam się wygrać z całą europejską czołówką - dodał Niemczyk.