Pogoń - Cracovia na żywo [RELACJA ONLINE, TRANSMISJA LIVE, GDZIE W TV]

RED.
Pogoń Szczecin - Cracovia w T-Mobile Ekstraklasie. Mecz Pogoń - Cracovia na żywo od godz. 18:00 w Canal + Sport i Polsacie Sport Extra. Mecz Pogoń - Cracovia także online - zobacz, gdzie oglądać mecz w internecie. Relacja minuta po minucie z meczu Pogoń Szczecin - Cracovia na żywo.

Pogoń Szczecin - Cracovia na żywo [RELACJA, WYNIK]
Relacja online uruchomi się po kliknięciu na wynik. Wynik meczu uaktualniany będzie na bieżąco

Pogoń - Cracovia. Dla krakowian mecz ze szczecińską drużyną będzie niezmiernie ważny ze względu na napiętą sytuację spowodowaną faktem, że "Pasy" w 2014 roku przegrały wszystkie trzy spotkania. Wiele wskazuje na to, że wynik dzisiejszego meczu może przesądzić o posadzie Wojciecha Stawowego. O zwycięstwo Cracovii będzie jednak ciężko, gdyż Pogoń to zespół, który z kolei w trzech ostatnich spotkaniach zdobył aż siedem punktów.