Nasza Loteria

Pogodny poniedziałek we Wrocławiu (PROGNOZA POGODY, MAPY)

MH
We Wrocławiu i okolicy wciąż utrzymuje się zachmurzenie umiarkowane. W nocy miejscami występowały opady marznącego deszczu, także trzeba uważać na drogach, bo mogła wytworzyć się gołoledź. Dzisiejszy dzień zapowiada się pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 5-6 stopni Celsjusza. Wiatr będzie wiał z prędkością 18 km/s. Ciśnienie wynosi 1007 hPa.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

P
Pan Pytalski
Jakie 'TAKŻE'? Czy redaktor wie co to słowo oznacza? Co to za dziwny wymysł ostatnich czasów? Czy to taki problem napisać 'WIĘC trzeba uważać'?! W artykułach na tym portali roi się od takich i innych błędów, WIĘC trzeba nasłać na Was profesora Miodka.
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska