„Podaj dobro dalej” z wrocławską firmą ARKANA

nnb
Udostępnij:
Pandemia koronawirusa to okres pełen wyzwań dla służby zdrowia. Lekarze, pielęgniarki, ratownicy i sanitariusze - oni wszyscy starają się pomagać, jak mogą, jednak potrzebują w tym wsparcia. Firma kosmetologiczna ARKANA wychodzi z inicjatywą akcji „Podaj dobro dalej”. Jak do niej dołączyć?

Personel medyczny pracujący ponad siły potrzebuje środków dezynfekujących, rękawiczek ochronnych, a także masek, aby zabezpieczyć się przed koronawirusem. Jednak częste używanie środków o wysokiej zawartości alkoholu bardzo mocno wysusza i podrażnia skórę. Ten problem zauważyła wrocławska firma kosmetologiczna ARKANA, która specjalizuje się w tworzeniu terapii dla skór problematycznych. Dzięki szybkiej reakcji, zarówno Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie, jak i Szpital Specjalistyczny im. J Gromkowskiego we Wrocławiu, zostały wyposażone w kosmetyki pielęgnacyjne ARKANA, które wspierają podrażnioną skórę pracowników. W przesyłkach znalazły się także upominki kosmetyczne z wyrazami podziękowania za dotychczasową pracę. Dostawa wywołująca uśmiech na twarzy ekipy specjalnej została dostarczona też fundacji Evy Minge „Black Butterflies”, która wspiera szpitale szyjąc maseczki ochronne. Na tym jednak nie kończy się pomoc ze strony wrocławskich specjalistów kosmetologii.

Dać uśmiech tym, którzy dbają o nasze zdrowie

Potrzebujących wśród opieki medycznej jest jednak o wiele więcej. Może sam znasz lekarza, ratownika, pielęgniarkę czy sanitariusza, który w tym ciężkim okresie walczy o zdrowie innych? Dzięki akcji ARKANA „Podaj dobro dalej” właśnie teraz możesz w szczególny sposób podziękować tej wyjątkowej osobie. Wystarczy, że jesteś Kosmetologiem i napiszesz na [email protected], podając dane osoby, którą chciałbyś obdarować wraz z krótkim uzasadnieniem. Zgłoszone osoby otrzymają specjalnie przygotowane prezenty od ARKANA w podzięce za poświęcenie w działaniu przeciw koronawirusowi. Dołącz do akcji i wywołaj uśmiech na czyjejś twarzy!

Odwiedź: arkana.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Jurij Belous o definicji ludobójstwa

Wideo

Przejdź na stronę główną Gazeta Wrocławska