Pobity martwy pies znaleziony we Wrocławiu - szukamy sprawcy, pomóżcie! [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

EZaktualizowano 
Makabryczne znalezisko na terenie ogródków działkowych Storczyk przy ul. Kutrzeby we Wrocławiu. Znaleziono tam pobitego na śmierć psa. Sprawą zajmuje się wrocławska Ekostraż, postępowanie prowadzi policja Wrocław Krzyki.

Ciało psa trafi na sekcję zwłok, by dokładnie ustalić obrażenia i dokładne przyczyny śmierci. Apelujemy wspólnie z wrocławską Ekostrażą - jeżeli ktoś rozpoznaje psa, wie kto był jego właścicielem, prosimy o kontakt z wrocławską policją lub z Ekostrażą.



Zobacz też:
Żółwie czerwonolice w fosie miejskiej we Wrocławiu

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 63

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Gratulacje dla autora tych wypocin:"Zabity na śmierć",to qrwa po jakiemu?Czy do pracy w redakcji zatrudniają po podstawówce?

k
kto wie

Albo ktoś chciał zastraszyć właściciela -ukradł i skatował mu psa a potem dobierze się do jego dzieci. Psychopaci tak właśnie robią....bo trzeba być psycholem , żeby dopuścić się takiego bestialstwa.

z
zwyrol
2019-08-06T18:58:02 02:00, Gość:

Czy w tej gazecie ktoś czyta komentarze umieszczane na forum, bo zieją takim jadem i nienawiścią, że ich autorzy powinni zostać odnalezieni i usunięci ze społeczeństwa. Co trzeba mieć w głowie, żeby pisać takie rzeczy. Naprawdę życzysz śmierci drugiemu człowiekowi?

2019-08-06T22:04:07 02:00, Gość:

Tak, jesli kt9s dopuszcza sie 9brzydliwej zbrodni to powinna go spotkac odpowiednia kara. Co w tym dziwnego?

2019-08-06T22:27:36 02:00, Gość:

Od kiedy znęcanie nad zwierzętami jest zbrodnią? Skąd wiadomo, że pies został pobity, a nie potrącił go samochód? Kolejna spraw, że za znęcanie nad zwierzętami jest przewidziana odpowiednia kara i nie zapominaj, że za nawoływanie do popełnienia zbrodni też jest karane.

Skoro bawimy się słowami to znęcanie się nad zwierzętami jest przestępstwem, zbrodnią według przepisów nie jest, ale zawsze można to zmienić, więc tego na twoim miejscu bym się nie czepiał.

Potrącenie przez samochód na ogródkach działkowych niezbyt mnie przekonuje, chyba że ktoś przeniósł zwłoki. Poza tym można sobie pozakładać różne rzeczy, tu założyli pobicie. Absurdem było by informowanie, że "znaleziono martwego psa, być może został potrącony, ale na wszelki wypadek zwłoki posłano na sekcję, by wykluczyć pobicie ze skutkiem śmiertelnym" albo podawanie informacji po sekcji, przypuszczam, że chodzi o szybkość pozyskania informacji, piszą przecież że proszą o przekazywanie informacji o identyfikacji.

Zastanawia mnie co innego. Co ci przeszkadza, że ludzie okazują całkowicie zdrowe oburzenie tym, że (hipotetycznie) ktoś zabił psa? Chyba nie oczekujesz afirmacji takich czynów? Ta poprawność polityczna zaczyna przybierać formę cenzury. Poza tym nie ma tu żadnego nawoływania do zbrodni, co najwyżej oświadczenia poszczególnych osób na temat tego, co chętnie zrobiłyby domniemanemu sprawcy, co mieści się w wolności wyrażania poglądów. Jeśli ów sprawca zabicia psa czuje się tym urażony, to niech idzie złożyć zawiadomienie. Osobiście uważam go za śmiecia i życzę częstego schylania się po mydełko.

G
Gość

Bez sekcji zwłok nie wolno oskarżac. Być może coś go zagryzlo

G
Gość

Oto człowiek...

P
Paula

A teraz zrobić to samo sprawcy co on zwierzeciu. Zadna kara nie wynagrodzi mu teraz cierpienia i straconego życia.

G
Gość
2019-08-06T18:58:02 02:00, Gość:

Czy w tej gazecie ktoś czyta komentarze umieszczane na forum, bo zieją takim jadem i nienawiścią, że ich autorzy powinni zostać odnalezieni i usunięci ze społeczeństwa. Co trzeba mieć w głowie, żeby pisać takie rzeczy. Naprawdę życzysz śmierci drugiemu człowiekowi?

2019-08-06T22:04:07 02:00, Gość:

Tak, jesli kt9s dopuszcza sie 9brzydliwej zbrodni to powinna go spotkac odpowiednia kara. Co w tym dziwnego?

Od kiedy znęcanie nad zwierzętami jest zbrodnią? Skąd wiadomo, że pies został pobity, a nie potrącił go samochód? Kolejna spraw, że za znęcanie nad zwierzętami jest przewidziana odpowiednia kara i nie zapominaj, że za nawoływanie do popełnienia zbrodni też jest karane.

G
Gość
2019-08-06T18:58:02 02:00, Gość:

Czy w tej gazecie ktoś czyta komentarze umieszczane na forum, bo zieją takim jadem i nienawiścią, że ich autorzy powinni zostać odnalezieni i usunięci ze społeczeństwa. Co trzeba mieć w głowie, żeby pisać takie rzeczy. Naprawdę życzysz śmierci drugiemu człowiekowi?

Tak, jesli kt9s dopuszcza sie 9brzydliwej zbrodni to powinna go spotkac odpowiednia kara. Co w tym dziwnego?

S
SZLACHCIC

BLACHA - synagoga imienia rabina Szlachcica na ul. Wałbrzyskiej przy mieszkaniach rebe Szlachcic ARC2 Sp. z o.o. MikMak - będzie blaszana - tak jak ghetto mikmak na Klecinie - KOPOZYCJA blaszana - z blachy karbowanej musi pasować. Żydzi z ARC2 Sp. z o.o. muszą na tym zarobić pieniądze...OK

G
Gość
2019-08-06T17:52:16 02:00, Gość:

Szanowna Redakcjo, czemu służby publikacja tak drastycznych zdjęć? Edukacji? Wychowaniu? Wątpię.

Niestety, poza epatowaniem okrucieństwem, nie mają Państwo niczego do zaproponowania.

A te obelżywe, niedojrzałe komentarze... Nad tym też nie panują Państwo? Czy to celowa polityka? Mam nadzieję, ze nie...bo jeśli tak, to szkoda dla Państwa czasu, lepiej iść na spacer.

2019-08-06T19:23:09 02:00, otua:

Zdjecia sluza temu, zeby pies zostal zidentyfikowany.

A ze taki bestialski mord wzbudza w ludziach zle instynkty...... no coz....

2019-08-06T19:51:45 02:00, Gość:

Dobrze że jest głośno o tym jak traktują zwierzęta . Powinna być wyższa kara

Jak komuś nie pasuje to nie musi czytać co ludzie piszą.

G
Gość
2019-08-06T17:52:16 02:00, Gość:

Szanowna Redakcjo, czemu służby publikacja tak drastycznych zdjęć? Edukacji? Wychowaniu? Wątpię.

Niestety, poza epatowaniem okrucieństwem, nie mają Państwo niczego do zaproponowania.

A te obelżywe, niedojrzałe komentarze... Nad tym też nie panują Państwo? Czy to celowa polityka? Mam nadzieję, ze nie...bo jeśli tak, to szkoda dla Państwa czasu, lepiej iść na spacer.

2019-08-06T19:23:09 02:00, otua:

Zdjecia sluza temu, zeby pies zostal zidentyfikowany.

A ze taki bestialski mord wzbudza w ludziach zle instynkty...... no coz....

Dobrze że jest głośno o tym jak traktują zwierzęta . Powinna być wyższa kara

G
Gość
2019-08-06T17:52:16 02:00, Gość:

Szanowna Redakcjo, czemu służby publikacja tak drastycznych zdjęć? Edukacji? Wychowaniu? Wątpię.

Niestety, poza epatowaniem okrucieństwem, nie mają Państwo niczego do zaproponowania.

A te obelżywe, niedojrzałe komentarze... Nad tym też nie panują Państwo? Czy to celowa polityka? Mam nadzieję, ze nie...bo jeśli tak, to szkoda dla Państwa czasu, lepiej iść na spacer.

Wolny kraj wolnosc slowa !!!!!

Wiec mozna pisac co sie chce!!! A jak sie nie podoba nie czytaj i won

o
otua
2019-08-06T17:52:16 02:00, Gość:

Szanowna Redakcjo, czemu służby publikacja tak drastycznych zdjęć? Edukacji? Wychowaniu? Wątpię.

Niestety, poza epatowaniem okrucieństwem, nie mają Państwo niczego do zaproponowania.