Każdy nagrodzony przez Rafała Dutkiewicza nauczyciel otrzymał 7 tys. zł brutto. To nagrody za znaczące osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze.
Oto pełna lista nagrodzonych:
- Ewa Jakubowska, nauczyciel, Przedszkole nr 1
- Agata Czarnowska, nauczyciel, Przedszkole nr 5
- Bożena Siudzik, nauczyciel, Przedszkole nr 6
- Anna Dziubek, nauczyciel, Przedszkole nr 15
- Monika Kulesza, nauczyciel, Przedszkole nr 25
- Elżbieta Taźbirek, dyrektor, Przedszkole nr 34
- Izabela Chmiel, dyrektor, Przedszkole nr 49
- Agnieszka Hoppe, nauczyciel, Przedszkole nr 51
- Ewa Guźla, nauczyciel, Przedszkole nr 55
- Marta Nasławska, nauczyciel, Przedszkole nr 58
- Renata Nowak, dyrektor, Przedszkole nr 59
- Dorota Mandziuk-Polenceusz, dyrektor, Przedszkole nr 66
- Agnieszka Ślusarz, nauczyciel, Przedszkole nr 71
- Jolanta Chorzępa, nauczyciel, Przedszkole nr 77
- Justyna Chadryś, nauczyciel, Przedszkole Integracyjne nr 93
- Małgorzata Machoń, dyrektor, Przedskole nr 106
- Agnieszka Słowińska, dyrektor, Przedszkole nr 107
- Ilona Zawadzka, dyrektor, Przedszkole nr 136
- Joanna Głuszuk, nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 3
- Aleksandra Mikulska, dyrektor, Szkoła Podstawowa nr 8
- Teresa Bulzacka, nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 9
- Jarosław Wojna, dyrektor, Szkoła Podstawowa nr 22
- Dorota Kołbuc-Sendys, nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 28
- Jolanta Ostryżniuk, wicedyrektor, Szkoła Podstawowa nr 30
- Renata Trznadel, nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 36
- Maciej Makosch, nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 37
- Bogusława Przewłoka, nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 42
- Wiesława Pająk, nauczyciel, Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46
- Przemysław Dubaniowski, dyrektor, Szkoła Podstawowa nr 50
- Edyta Krajewska, dyrektor, Szkoła Podstawowa nr 63
- Iwona Lipowska-Dudzik, nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 63
- Joanna Połeć, nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 68
- Leszek Wesołowski, dyrektor, Szkoła Podstawowa nr 71
- Dorota Serafin, nauczyciel, Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72
- Monika Górny, nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 74
- Ewa Młodożeniak, dyrektor, Szkoła Podstawowa nr 78
- Małgorzata Lech, wicedyrektor, Szkoła Podstawowa nr 80
- Beata Kowal, nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 82
- Joanna Dawidzińska, nauczyciel, Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85
- Joanna Sinicka, dyrektor, Szkoła Podstawowa nr 90
- Wioletta Marciniak, nauczyciel, Szkoła podstawowa nr 90
- Zbigniew Borowski, dyrektor, Szkoła Podstawowa nr 91
- Joanna Wysocka, nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 93
- Bożena Ilnicka, nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 95
- Dorota Dzieciuchowicz-Gawor, nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 98
- Barbara Rotte, dyrektor, Szkoła Podstawowa nr 118
- Marta Hołub, dyrektor, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
- Renata Działa, dyrektor, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
- Magdalena Szyszkowska, nauczyciel, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3
- Anna Khatri, nauczyciel, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
- Joanna Szymacha-Antoniewicz, nauczyciel, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
- Barbara Rogala, nauczyciel, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9
- Dorota Wójcik-Hetman, dyrektor, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9
- Kamila Chitry, nauczyciel, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10
- Edyta Mataczyno, dyrektor, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10
- Iwona Kowalik, nauczyciel, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12
- Agnieszka Jaworowska, wicedyrektor, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15
- Małgorzata Mazur, dyrektor, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16
- Ewa Kramek, nauczyciel, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16
- Małgorzata Kubiak-Chudy, wicedyrektor, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17
- Teresa Banaszewska, nauczyciel, Zespół Szkół nr 9
- Urszula Rychard, nauczyciel, Zespół Szkół nr 21
- Romana Woźnik, wicedyrektor, Gimnazjum nr 1
- Wioletta Pulnik, nauczyciel, Gimnazjum nr 1
- Wiesław Borowiec, nauczyciel, Gimnazjum nr 3
- Teresa Bartnicka-Romanowska, dyrektor, Gimnazjum nr 4
- Beata Zdrojewska, pedagog, Gimnazjum nr 6
- Zyta Słomka, dyrektor, Gimnazjum nr 7
- Krzysztof Szczepański, nauczyciel, Gimnazjum nr 13
- Lidia Sołęga, nauczyciel, Gimnazjum nr 14
- Izabela Bobowska, dyrektor, Gimnazjum nr 16
- Jerzy Koń, nauczyciel, Gimnazjum nr 18
- Aleksandra Czudziak, nauczyciel, Gimnazjum nr 19
- Marcin Bachowski, nauczyciel, Gimnazjum nr 23
- Alicja Bardowska, nauczyciel, Gimnazjum nr 24
- Urszula Suliga, wicedyrektor, Gimnazjum nr 27
- Paweł Minorowicz, wicedyrektor, Gimnazjum nr 29
- Anna Polańska, nauczyciel, Gimnazjum nr 30
- Aneta Hondowska, nauczyciel, Gimnazjum nr 34
- Zbigniew Matuszak, dyrektor, Gimnazjum nr 34
- Alicja Orzechowska, dyrektor, Gimnazjum nr 40
- Anna Baranowska-Kącka, nauczyciel, Liceum Ogólnokształcące nr I
- Dariusz Romanowski, nauczyciel, Liceum Ogólnokształcące nr III
- Katarzyna Cieplińska-Olejnik, nauczyciel, Liceum Ogólnokształcące nr IV
- Sylwia Korus, wicedyrektor, Liceum Ogólnokształcące nr VII
- Anna Dubaniowska, nauczyciel, Liceum Ogólnokształcące nr VIII
- Agata Skaczyło, nauczyciel, Liceum Ogólnokształcące nr XII
- Bogumiła Mandat, dyrektor, Liceum Ogólnokształcące nr XV
- Wiesława Kowalik, nauczyciel, Liceum Ogólnokształcące nr XVII
- Lidia Grubiak, kier. szk.prakt, Technikum nr 15
- Agata Palusińska, nauczyciel, Zespół Szkół Budowlanych
- Katarzyna Zych, nauczyciel, Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych
- Elżbieta Walczak, nauczyciel, Zespół Szkół Gastronomicznych
- Paweł Kowalów, dyrektor, Zespół Szkół nr 1
- Krzysztof Doraczyński, nauczyciel, Zespół Szkół nr 2
- Maria Bałuka, wicedyrektor, Zespół Szkół nr 3
- Marcin Królikowski, nauczyciel, Zespół Szkół nr 6
- Alicja Doeringer-Krygier, nauczyciel, Zespół Szkół nr 14
- Danuta Matuszewska, wicedyrektor, Zespół Szkół nr 18
- Piotr Lusar, dyrektor, Zespół Szkół nr 18
- Magdalena Wesołowska-Rańda, dyrektor, Zespół Szkół nr 19
- Małgorzata Szydłowska, nauczyciel, Zespół Szkół nr 23
- Beata Pyrzyńska, nauczyciel, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3
- Anna Knauber, nauczyciel, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5
- Wiktor Ziętara, wicedyrektor, Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych
- Anna Chołodecka, dyrektor, Centrum Kształcenia Praktycznego
- Halina Madej, wicedyrektor, Centrum Kształcenia Praktycznego
- Rafał Lach, nauczyciel, Centrum Kształcenia Ustawicznego
- Barbara Hądzlik, nauczyciel, Elektroniczne Zakłady Naukowe
- Izabela Sokołowska-Zatorska, dyrektor, Zespół Szkół nr 16
- Agnieszka Wójcik, wicedyrektor, Zespół Szkół nr 12
- Natalia Sieradzka- Wojdyło, wicedyrektor, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1
- Ilona Rychlicka, nauczyciel, Zespół Placówek Oświatowych nr 3
- Dorota Wojtasik, wychowawca, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2
- Małgorzata Kastelli, nauczyciel, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 10
- Magdalena Gadecka, nauczyciel, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 11
- Ewa Lipska-Urbaniak, wicedyrektor, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 9
- Iwona Gocyk, nauczyciel, Młodzieżowy Dom Kultury Krzyki
- Magdalena Łakoma, nauczyciel, Młodzieżowy Dom Kultury Fabryczna
- Jaoanna Cygal, pedagog, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 4
- Dariusz Samerdak, nauczyciel, Zespoł Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i
- Młodzieży
- Jolanta Góreczna, dyrektor, Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?