Gazeta Wrocławska

  Najpiękniejszy wiosenny ogród na Dolnym Śląsku

  Mamy już piękną wiosnę! Na Dolnym Śląsku robi się cieplej i słoneczniej. Możemy rozpocząć tegoroczną wiosenną odsłonę plebiscytu ogródkowego. Wybieramy najpiękniejszy ogród wiosny. Szukamy go razem z naszymi Czytelnikami. Na zwycięzcę czekają narzędzia ogrodowe marki Fiskars i nagrody książkowe! Powieści otrzymają też zdobywcy dwóch kolejnych miejsc.

  Plebiscyt będzie się odbywał od 1 kwietnia do 30 czerwca 2016 r. i obejmie zgłoszenia nadesłane drogą elektroniczną na formularzu dostępnym na stronie internetowej: www.gazetawroclawska.pl. Zdjęcia naszego ogrodu (minimum 1, maksimum 8) wysyłamy do godziny 12.00 w dniu 29.06.2016 r.

  Fotografujemy nie tylko kwiaty ale i drzewa, trawniki, tarasy, altanki na działce, grządki, rabatki, motyle itp, itd. Jednym słowem najpiękniejsze zakamarki i rośliny naszego przydomowego ogrodu lub działki, koniecznie w wiosennej szacie.

  W sobotnich wydaniach Gazety Wrocławskiej będziemy prezentować zgłoszone do plebiscytu ogrody, dlatego prosimy w paru zdaniach go opisać, podać miejscowość, imię, nazwisko i numer telefonu (do wiadomości redakcji). Zdjęcia i opis ogrodu można też wysłać do nas mailem na adres : k.klisko@gazeta.wroc.pl, a my zamieścimy je na naszej stronie internetowej.

  Jak będziemy głosować:

  Głosować można od 1 kwietnia do 30 czerwca 2016 r, wysyłając SMS i klikając na naszej stronie, jak i za pomocą Facebooka.

  Nagrody dla zwycięzców:

  Komisja po zweryfikowaniu nadesłanych głosów, ogłosi wyniki plebiscytu do 10 lipca 2016 r.na łamach „Gazety Wrocławskiej”. Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz następujące nagrody:

  Czekamy na Państwa zgłoszenia i namawiamy do głosowania.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo