Gazeta Wrocławska

  Kobieta Wpływowa - Legnica

  Trwa ósma edycja plebiscytu Kobieta Wpływowa. Szukamy silnych, niezależnych i ambitnych pań. W tym roku naszą zabawę podzieliliśmy na dwa etapy: powiatowy i wojewódzki. To po to, żeby znaleźć i dać szansę pokazania się kobietom, które dopiero stawiają pierwsze kroki w karierze, a które za kilka lat na pewno wypłyną na szerokie wody sukcesu i będzie o nich głośno nie tylko na Dolnym Śląsku, ale w całej Polsce i za granicą.

  JAK GŁOSOWAĆ?
  Poniżej znajdziesz zgłoszone już kandydatki. Kliknij na nazwisko jednej z nich, zobaczysz wówczas numer telefonu i kod, który należy wysłać by zagłosować na daną osobę. Jeden SMS to 1 głos.

  JAK DODAĆ KANDYDATKĘ?
  O północy 28 lutego zakończyliśmy przyjmowanie kandydatek.

  Głosowanie w etapie powiatowym zakończymy 7 marca o godz. 20.59. Panie, które zajmą trzy kolejne miejsca w każdym powiecie (a Dolny Śląsk ma tych powiatów 26 plus 4 miasta na prawach powiatu) przejdą do etapu wojewódzkiego. Przejdzie do niej oprócz tego jeszcze 30 pań z największą liczbą głosów. W sumie zatem w finale zmierzy się 120 osób.

  Finał rozpocznie się w Dzień Kobiet, a zakończy – 17 marca o godz. 20.59.

  JAKIE NAGRODY CZEKAJĄ NA LAUREATKI?
  Zaszczytny tytuł, piękna statuetka, weekend w luksusowym pensjonacie, karta upominkowa, zabiegi w kriokomorze. (KLIKNIJ I ZOBACZ)

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo