Gazeta Wrocławska

  KOBIETA WPŁYWOWA 2016

  Każdy, kto zna słynną piosenkę śpiewaną przez Eugeniusza Bodo, wie, że w kobietach drzemie ukryta siła. „Słaba płeć, a jednak najmocniejsza” - przekonywał przedwojenny ekranowy amant i dobrze wiedział, co śpiewa. Niejeden już przekonał się, że kobiecej siły, mądrości, determinacji i - co tu kryć - urody lekceważyć po prostu nie warto. O tym, że może pozornie kruche, ale piękne, mądre i przedsiębiorcze panie potrafią zmieniać świat, przekonujemy się co roku między innymi przy okazji plebiscytu na najbardziej wpływową kobietę Dolnego Śląska. W tym roku też chcemy zauważyć, docenić i wyróżnić te panie, którym nie jest obojętne, co dzieje się wokół nich. Jak zmienia się ich osiedle, miasto, region. I które nie tylko interesują się otaczającą je rzeczywistością, ale mają na nią wpływ, w mniejszym lub większym stopniu zmieniają i kształtują świat.

  Kogo szukamy? Poszukujemy pań nietuzinkowych, niezwykłych. A konkretnie? Kobiet przedsiębiorczych, liderek, organizatorek, kierowniczek, szefowych firm, fundacji, stowarzyszeń, instytucji kulturalnych, korporacyjnych lwic, typowych bizneswoman, ale także artystek - słowem wszystkich tych, które potrafią pociągnąć za sobą innych do działania, bo mają talent, charyzmę i odwagę. Zgłaszajcie do nas kobiety warte docenienia. Niech wszyscy się dowiedzą, co wspaniałego robią, jak zmieniają Wrocław, Legnicę, Wałbrzych, Oławę, Zgorzelec, a w rezultacie Dolny Śląsk.

  Partnerami plebiscytu są: firma Creator - strefa spotkań, Perfumerie Douglas we Wrocławiu i na Bielanach Wrocławskich oraz Grupa Pol-Motors.

  Laureatki 10 pierwszych miejsc otrzymają dwuosobowe pobyty w luksusowym Hotel & Medi – SPA Biały Kamień (www.bialykamien.com).
  Od firmy Creator każda z dziesiątki dostanie karnet na 10 wejść do kriokomory, zaś zwyciężczyni plebiscytu będzie mogła oprócz tego, skorzystać z karnetu na cykl zabiegów aktywnej terapii kręgosłupa metoda DBC
  Od przedstawiciela Perfumerii Douglas dziesięć laureatek otrzyma upominki, a każda z uczestniczek zaproszenie na warsztaty profesjonalnego make-upu w ramach Akademii Makijażu Douglas.

  10 kart upominkowych dla pierwszych 10 Pań ufundowały sklepy TK Maxx.

  Głosować przez SMS-y można do 3 marca do godz. 23.59.59. Głosowanie przez kliknięcie i przez Facebooka zakończyliśmy 20 lutego o godz. 23.59.59.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo