Gazeta Wrocławska

  Tomasz Bąkowski - firma BrainWorx Consulting, Wrocław

  Od 2010 roku pracuje wyspecjalizowanymi metodami kreatywnymi po to, aby jego klienci łamali schematy i uzyskiwali przełomowe rezultaty. Uczy menadżerów i zespoły metod rozwiązywania problemów opracowanych m.in. dla agentów CIA aby wykorzystywali szanse, których nie widzi konkurencja i tworzyli produkty, których nowi klienci będą pragnąć.

  Wśród jego klientów są zarówno korporacje takie jak ING Bank Śląski, Viessmann, Polsat Media, ale również firmy sektora MŚP jaki i Startupy.

  Zanim założył firmę BrainWorx Consulting m.in. kierował projektami zmian i usprawnień w sieci logistycznej UPS SCS oraz tworzył nowe arkusze europejskiego planu marketingowego podczas praktyk w firmie Bosch Power Tools GmbH w Stuttgarcie.

  Absolwent Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym, Stanford Online Crash Couse on Creativity, Podyplomowych Studiów Trenera Biznesu na WSB Wrocław oraz warsztatów z inwentyki.

  Mówca podczas TEDxWSB 2013 (link), kieruje studiami podyplomowymi dla startupów, rozwija firmę w Niemczech, prowadzi warsztaty za granicą, skąd czerpie inspiracje i doświadczenia, które z powodzeniem wdraża na rynku polskim.

  W pracy zawodowej kieruje się mottem z cytatu Alberta Einsteina:
  We cannot solve our problems with the same thinking we used when we created them.

  Tomasz Bąkowski - firma BrainWorx Consulting, Wrocław

  12 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  9 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo