Jacek Czaplewski
Radomiak - Śląsk 1:1
Radomiak - Śląsk 1:1 Echo Dnia
PKO Ekstraklasa. W strugach deszczu przyszło grać przy Narutowicza. Radomiak Radom ponownie zremisował 1:1 - tym razem ze Śląskiem Wrocław. Ozdobą meczu okazała się bramka Leandro.

PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom - Śląsk Wrocław 1:1

Śląsk tak jak Lech pozostaje bez porażki. Od lidera ma jednak cztery punkty mniej, ponieważ dziś zremisował już po raz czwarty w sezonie.

Przed przerwą lepsze wrażenie zrobił Radomiak. Częściej gościł pod szesnastką, oddał więcej strzałów - zwłaszcza po wolnych i kornerach. Do wyrównania doprowadził Leandro. Jeżeli jego gol z Pogonią był piękny to co powiedzieć o dzisiejszym? Brazylijczyk z polskim paszportem kopnął jeszcze lepiej niż w zeszłej kolejce.

Zanim Leandro trafił to Śląsk objął prowadzenie. Do piłki od Mateusza Praszelika świetnie wybiegł Erik Exposito. Wyprzedził obrońców, kiwnął bramkarza, a potem uradował się z piątej bramki w sezonie.

W drugiej połowie Śląsk stworzył więcej dogodnych sytuacji. W trzech najlepszych za każdym razem zatrzymał go Filip Majchrowicz. Młodzieżowiec wygrał pojedynki sam na sam z Bartłomiejem Pawłowskim oraz wprowadzonym Cayetano Quintaną.

Piłkarz meczu: Filip Majchrowicz
Atrakcyjnośc meczu: 5/10

EKSTRAKLASA w GOL24

Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

W ósmej kolejce PKO Ekstraklasy, Radomiak Radom w sobotę rozgrywał na stadionie przy ulicy Narutowicza 9 mecz ze Śląskiem Wrocław. Stadion zapełnił się kibicami do ostatniego miejsca. CZYTAJ RÓWNIEŻ: PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom - Śląsk Wrocław 1:1. Gol Leandro RossiZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Kibice Radomiaka zapełnili cały stadion. Byłeś na meczu Rado...