Piszczek we Wrocławiu pokazał klasę. Godzinę rozdawał autografy. Ślęza Wrocław - LKS Goczałkowice Zdrój 2:2 (WYNIK, ZDJĘCIA)

Ślęza Wrocław zremisowała 2:2 na własnym boisku z LKS-em Goczałkowice Zdrój w meczu 18. kolejki III ligi. 800 kibiców oglądało ciekawy mecz, którego gwiazdą był były reprezentant Polski Łukasz Piszczek.

Piszczek jest właścicielem LKS-u i po wygaśnięciu kontraktu w Borussii Dortmund postanowił pograć jeszcze w III lidze. Tam gdzie jego drużyna przyjeżdża, tam zawsze jest duże zainteresowanie meczem. Nie inaczej było na Kłokoczycach.

Piszczek nie dokończył sobotniego spotkania. Zszedł z kontuzją w 81 minucie. Pomimo urazu nie wsiadł jednak od razu do autokaru, tylko przez godzinę rozdawał autografy i pozował do zdjęć.

"W końcówce (...) meczu Ślęza Wrocław - LKS Goczałkowice Łukasz Piszczek doznał urazu i musiał zejść z boiska. Mógł wsiąść do autokaru i odjechać, a długo rozdawał autografy i robił zdjęcia z kibicami. Class is permanent. Panie Łukaszu, szacunek!" - napisał na Twitterze rzecznik Ślęzy Wrocław Michał Rygiel.

Piszczek we Wrocławiu pokazał klasę. Godzinę rozdawał autogr...

Ślęza po meczu może czuć duży niedosyt. Miał lidera na łopatkach, a stracił zwycięstwo w 88 minucie. Po golu na 2:1 wrocławianie mądrze się bronili, ale stracili gola z rzutu wolnego. Potem stworzyli sobie jeszcze dwie okazje, ale musieli zadowolić się remisem. Szkoda.

Po tym meczu Ślęza jest czwarta i ma 34 punkty. Lider z Goczałkowic ma 41 punktów. W strefie spadkowej znajdują się w tej chwili: Warta Gorzów Wielkopolski, Foto-Higiena Gać i Karkonosze Jelenia Góra.

To był ostatni mecz rundy jesiennej w III lidze. Piłkarze wrócą na boiska w połowie marca.