Piłka nożna: Śląsk na kolanach. Pięć bramek Widzewa

LM
Czy to koniec kariery Ryszarda Tarasiewicza w Śląsku?
Czy to koniec kariery Ryszarda Tarasiewicza w Śląsku? Paweł Relikowski
Śląsk Wrocław rozbity w Łodzi. Hat-trick Marcina Robaka

Do przerwy drużyna z Wrocławia remisowała z Widzewem 1:1. Trzy minuty po przerwie swoją drugą bramkę strzelił Marcin Robak. Horror Śląska zaczął się w 70. minucie spotkania. W 6 kolejnych minut łodzianie strzelili trzy gole, jednego z nich zdobył Marcin Robak, kompletując w ten sposób hat-tricka.

W 88. minucie drugą bramkę dla Śląska strzela Waldemar Sobota. Tylko na tyle było stać wrocławian. Widzew rozbija Śląsk 5:2!

ZOBACZ RELACJĘ NA ŻYWO

Flesz: Wegańskie ubrania. Made in Poland

Komentarze 18

s
stary kibic

W tabeli są wyniki , i wyszło że mamy 3 do tyłu . Taras jest wypalony , i pora jest dać mu odpocząć .

k
koza

Widać ze większość z was tego meczu nie widziało !!!

k
kibic

i trzeba szukać kibiców w innych miastach województwa.

z
zero

Daj se spokój z piłką, znajdź se inne zajęcie - może łowienie rybek ....

k
kg

Rysiek jeszcze więcej wódy pij z tymi swoimi pseudo zawodnikami to będzie jeszcze lepiej w pierwszej lidze będziemy mieli największy stadion.

O
Obserwator

Piłka nożna jest grą zespołową. Za efekty gry zespołu odpowiada ten, który nie gra - trener. Brak efektów zawsze będzie jednoznacznie wskazywał, kto zawinił - trener. Nie potrafi widocznie komunikować się z zespołem, motywować go i wskazywać/uczyć taktyki walki z konkretnymi przeciwnikami. Dzisiejszemu Śląskowi potrzebny jest ktoś, kto będzie potrafił to robić lepiej od Ryszarda Tarasiewicza.

s
stefan

jak takie kozaki jestescie na miescie w grupie to moze wywalcie . na cos sie przydacie;]

r
r.t.

chcialbym podziekowac chlopakom zagrali dobry mecz wynik jest niesprawiedliwy a w ogole ten nacisk prasy na wynik przeszkadza nam syl jest coraz lepszy wlasciwie wszystko jest ok najwazniejsze ze nastepny miesiac przeszedl i 45 tys. wpadlo do kieszeni a reszta to mam w d... pozdrawiam was wy bez siana w glowie

J
Joint

Stadion musi byc taki duzy, zeby poglo sie pomiescic "ego" zawodnikow, dzialaczy i trenerow tego klubu.
Sadze rowniez, ze wszystkim naleza sie premie za piekna dla oka gre!!! Miasto powinno siegnac do kasy i znalezc pieniadze na wzmocnienia, bo jeszcze z 11 zawodnikow by sie przydalo... (moze da rade kupic tych z Jagielonii??)

c
cuprumboy

jesteśmy bandą wsiurów, ale przynajmniej raz mieliśmy majstra, a wy? Uczciwe ciołki.

a
aa.6

Tylko ból, łzy i złość :( ... i tak przez większość sezonów.

w

Czy to jest doświadczony trener od którego można oczekiwać dobrej pracy organicznej? Jest zadufanym w sobie podskoczkiem bez wielkich osiągnięć i taka prawda. Szkoda że tak długo go trzymali i wywalą dopiero teraz.

W roku 2004 wrócił do Polski i pomimo niewielkiego doświadczenia trenerskiego został szkoleniowcem Śląska. Pod jego wodzą wrocławska drużyna wywalczyła awans do II ligi. Po zakończeniu sezonu 2005/06 Tarasiewicz, w wyniku konfliktu z ówczesnym właścicielem klubu Edwardem Ptakiem, zrezygnował z posady, a także wyraził chęć zostania selekcjonerem młodzieżowej reprezentacji Polski.

W sezonie 2006/07 prowadził II-ligową Jagiellonię Białystok, skąd został zwolniony w połowie rundy wiosennej.

19 czerwca 2007 ponownie został trenerem Śląska Wrocław (kontrakt podpisał 4 lipca na okres dwóch sezonów). W sezonie 2007/08 wprowadził Śląsk z II ligi do ekstraklasy, stając się pierwszym w historii wrocławskiego klubu szkoleniowcem, który wywalczył z drużyną dwa awanse.

Jako trener Śląska w kolejnym sezonie zajął z drużyną 6 miejsce w Ekstraklasie oraz zdobył Puchar Ekstraklasy, który był pierwszym osiagnięciem klubowym po 22 latach przerwy od pamiętnego Superpucharu Polski z 1987, który zdobył jako zawodnik.