Piłka nożna: Dwie bramki Soboty dla Club Brugge (VIDEO, FILMY)

JG
Tomasz Hołod
Waldemar Sobota strzelił kolejne dwie bramki dla Club Brugge. Były piłkarz Śląska Wrocław dał prowadzenie swojej drużynie w 10 min. spotkania z KAA Gent, a potem trafił tuż po przerwie.

Do przerwy Brugia remisowała Gent 1:1, ale zaraz po wznowieniu gry Sobota wpisał się ponownie na listę strzelców i znów dał swojej drużynie prowadzenie.

Pierwszą bramkę dla drużyny z Flandrii polski skrzydłowy zdobył przed tygodniem w zremisowanym 2:2 meczu z Sportingiem Charleroi. Wynik spotkanie na 3:1 ustalił w 64 min. Maxime Lestienne.