Pędził jaguarem we Wrocławiu prawie 150 km/h [FILM]

szZaktualizowano 
Funkcjonariusze wrocławskiej drogówki w niedzielę po południu zatrzymali dwóch piratów drogowych, którzy na obwodnicy śródmiejskiej znacznie przekroczyli dozwoloną prędkość. Obaj stracili prawo jazdy.

Wrocławscy policjanci niemal codziennie zatrzymują na śródmiejskiej obwodnicy kierowców, którzy lekceważą ograniczenia prędkości.

- Tylko jeden partol w niedługim odstępie czasu namierzył dwóch piratów drogowych, pędzących ulicą Jana Nowaka-Jeziorańskiego – mówi st. sierż. Dariusz Rajski z biura prasowego wrocławskiej policji.

Kierowca jaguara jechał z prędkością 146 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. - Kierujący przekroczył prędkość niemal o 100 kilometrów. Został przez policjantów ukarany wysokim mandatem karnym oraz zatrzymano mu prawo jazdy – dodaje Dariusz Rajski.

Drugi z zatrzymanych do kontroli kierowców jechał niewiele wolniej. Policyjny wideorejestrator zmierzył prędkość, która wyniosła 129 km/h. Ten kierowca również stracił prawo jazdy, a także został ukarany mandatem karnym.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 54

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-06-10T22:07:20 02:00, Tyktyk:

Też mi cuda, ulica dwupasmowa oddzielona pasem zieleni, zero przejść dla pieszych w koło nieużytki a ograniczenie do 50 km/h

Legnicka lotnicza dwa pasy, pas zieleni, tramwaje, przejscia dla pieszych i podwyższenie do 70km/h a policji brak

Totalna bzdura

Kontrole na Al. Nowaka jeziorańskiego służą tylko do nabijania kasy nie mając nic wspólnego z prewencją czy bezpieczeństwem.

Oczywiście 150km/h to już dużo

Oczywiście - tam powinno być z 90 km/h ograniczenia. A tak to wszyscy leją na przepisy, bo skoro ograniczenie głupie, to w sumie bez różnicy, czy przekroczę o 50 km/h, czy o 100 km/h. Ja tylko pilnuję, żeby mi nie zabrali prawka, więc na Milenijnym jadę 105, kawałek dalej 115, a za wiaduktem 95 :]

P
P
2019-06-10T19:32:04 02:00, Gość:

"Wrocławscy policjanci niemal codziennie zatrzymują na śródmiejskiej obwodnicy kierowców, którzy lekceważą ograniczenia prędkości."

Chyba kurwa w snach... albo żyjemy nie w tym samym Wrocławiu. Może byście szanowni Panowie tak popatrzyli co się odpierdala na Lotniczej i Legnickiej codziennie?

2019-06-10T20:25:06 02:00, gucio:

dokładnie!

Legnicka, Lotnicza i Kosmonautow - Wroclawski Tor Wyscigowy

Policji tu nie spotkasz

2019-06-10T20:57:30 02:00, Gość:

Wrocławska drogówka to zwyczajny pic na wodę.. Każdy może zobaczyć i usłyszeć "efekty" ich kontroli i pracy na Lotniczej, Legnickiej, Pilczyckiej itd. Czyli jedno wielkie ZERO. Teraz motocykle się ścigają, wczoraj się ścigały. Kierowcy przekraczają prędkość od rana do wieczora i... i robią to dalej - bo mogą! Policja we Wrocku to hipokryzja! Wstyd pisać, że kogoś złapali - jedno autko na tysiące hahaha

2019-06-10T22:49:05 02:00, Gość:

Jak widziałeś że się ścigają, to czemu nie zadzwoniłeś na Policję?

2019-06-10T22:55:02 02:00, Gość:

Dzwoniłem 2x, po drugim razie NIBY podjęli interwencję. Dziękuję, policji nie ma, można szaleć. "Wysoki mandat", kogo oni oszukują, mandaty są śmiesznie niskie. Ktoś kto ma jaguara powienien płacić 1/10 wartości auta a nie marne 500zl.

2019-06-11T02:40:49 02:00, wuj Dobra Rada:

kup sztucera i zrób porządek

Precz konfidencie i marny donosicieli -

G
Gość

Panie władzo! Pamiętaj Pan o emerytaaaach

D
Do Pajaca
2019-06-10T18:10:23 02:00, Dociekliwy:

A z jaką prędkością jechał policyjny radiowóz? Czy jechał zgodnie z przepisami 50 km na godzinę?

2019-06-10T21:02:33 02:00, Gość:

Pajacem jesteś i nie masz pojęcia o pracy operacyjnej policji,jakby jechał 200 to by jechali 210,żeby go złapać,bo mają takie uprawnienia od państwa.

Pokaż mi przepis/wytyczne które o tym mówią

w
wuj Dobra Rada
2019-06-10T19:32:04 02:00, Gość:

"Wrocławscy policjanci niemal codziennie zatrzymują na śródmiejskiej obwodnicy kierowców, którzy lekceważą ograniczenia prędkości."

Chyba kurwa w snach... albo żyjemy nie w tym samym Wrocławiu. Może byście szanowni Panowie tak popatrzyli co się odpierdala na Lotniczej i Legnickiej codziennie?

2019-06-10T20:25:06 02:00, gucio:

dokładnie!

Legnicka, Lotnicza i Kosmonautow - Wroclawski Tor Wyscigowy

Policji tu nie spotkasz

2019-06-10T20:57:30 02:00, Gość:

Wrocławska drogówka to zwyczajny pic na wodę.. Każdy może zobaczyć i usłyszeć "efekty" ich kontroli i pracy na Lotniczej, Legnickiej, Pilczyckiej itd. Czyli jedno wielkie ZERO. Teraz motocykle się ścigają, wczoraj się ścigały. Kierowcy przekraczają prędkość od rana do wieczora i... i robią to dalej - bo mogą! Policja we Wrocku to hipokryzja! Wstyd pisać, że kogoś złapali - jedno autko na tysiące hahaha

2019-06-10T22:49:05 02:00, Gość:

Jak widziałeś że się ścigają, to czemu nie zadzwoniłeś na Policję?

2019-06-10T22:55:02 02:00, Gość:

Dzwoniłem 2x, po drugim razie NIBY podjęli interwencję. Dziękuję, policji nie ma, można szaleć. "Wysoki mandat", kogo oni oszukują, mandaty są śmiesznie niskie. Ktoś kto ma jaguara powienien płacić 1/10 wartości auta a nie marne 500zl.

kup sztucera i zrób porządek

z
zulu gula

Kierowca stracił prawo jazdy ale nadal jeździ. Sorry taki mamy klimat. Polska to piękny kraj

G
Gość
2019-06-10T19:32:04 02:00, Gość:

"Wrocławscy policjanci niemal codziennie zatrzymują na śródmiejskiej obwodnicy kierowców, którzy lekceważą ograniczenia prędkości."

Chyba kurwa w snach... albo żyjemy nie w tym samym Wrocławiu. Może byście szanowni Panowie tak popatrzyli co się odpierdala na Lotniczej i Legnickiej codziennie?

2019-06-10T20:25:06 02:00, gucio:

dokładnie!

Legnicka, Lotnicza i Kosmonautow - Wroclawski Tor Wyscigowy

Policji tu nie spotkasz

2019-06-10T20:57:30 02:00, Gość:

Wrocławska drogówka to zwyczajny pic na wodę.. Każdy może zobaczyć i usłyszeć "efekty" ich kontroli i pracy na Lotniczej, Legnickiej, Pilczyckiej itd. Czyli jedno wielkie ZERO. Teraz motocykle się ścigają, wczoraj się ścigały. Kierowcy przekraczają prędkość od rana do wieczora i... i robią to dalej - bo mogą! Policja we Wrocku to hipokryzja! Wstyd pisać, że kogoś złapali - jedno autko na tysiące hahaha

2019-06-10T22:49:05 02:00, Gość:

Jak widziałeś że się ścigają, to czemu nie zadzwoniłeś na Policję?

Dzwoniłem 2x, po drugim razie NIBY podjęli interwencję. Dziękuję, policji nie ma, można szaleć. "Wysoki mandat", kogo oni oszukują, mandaty są śmiesznie niskie. Ktoś kto ma jaguara powienien płacić 1/10 wartości auta a nie marne 500zl.

G
Gość
2019-06-10T19:32:04 02:00, Gość:

"Wrocławscy policjanci niemal codziennie zatrzymują na śródmiejskiej obwodnicy kierowców, którzy lekceważą ograniczenia prędkości."

Chyba kurwa w snach... albo żyjemy nie w tym samym Wrocławiu. Może byście szanowni Panowie tak popatrzyli co się odpierdala na Lotniczej i Legnickiej codziennie?

2019-06-10T20:25:06 02:00, gucio:

dokładnie!

Legnicka, Lotnicza i Kosmonautow - Wroclawski Tor Wyscigowy

Policji tu nie spotkasz

2019-06-10T20:57:30 02:00, Gość:

Wrocławska drogówka to zwyczajny pic na wodę.. Każdy może zobaczyć i usłyszeć "efekty" ich kontroli i pracy na Lotniczej, Legnickiej, Pilczyckiej itd. Czyli jedno wielkie ZERO. Teraz motocykle się ścigają, wczoraj się ścigały. Kierowcy przekraczają prędkość od rana do wieczora i... i robią to dalej - bo mogą! Policja we Wrocku to hipokryzja! Wstyd pisać, że kogoś złapali - jedno autko na tysiące hahaha

Jak widziałeś że się ścigają, to czemu nie zadzwoniłeś na Policję?

j
jurek
2019-06-10T22:07:20 02:00, Tyktyk:

Też mi cuda, ulica dwupasmowa oddzielona pasem zieleni, zero przejść dla pieszych w koło nieużytki a ograniczenie do 50 km/h

Legnicka lotnicza dwa pasy, pas zieleni, tramwaje, przejscia dla pieszych i podwyższenie do 70km/h a policji brak

Totalna bzdura

Kontrole na Al. Nowaka jeziorańskiego służą tylko do nabijania kasy nie mając nic wspólnego z prewencją czy bezpieczeństwem.

Oczywiście 150km/h to już dużo

Kolejny co sobie dorabia logiczne wytłumaczenie do swoich przestępstw. Przekraczając prędkość stajesz się PRZESTĘPCĄ. Jestem za karą śmierci dla śmieci, którzy świadomie łamią przepisy i zabijają przy tym innych.

K
Ksiadz Mateusz Migrocki

To ma byc kurwa predkosc moi ministranci szybciej spierdalaja ode mnie jak widza mego naprezonego

k
kierowca

stracili prawo jazdy. brawo Policja.

J
Janusz

Sprawdzic skond mial na jagura. pewno jakis zlodziej. mnie nie stac na auto bo jestem uczciwy a nie jak te wszyskie nowoboackie cwaniaczki doropkiewicze

T
Tyktyk

Też mi cuda, ulica dwupasmowa oddzielona pasem zieleni, zero przejść dla pieszych w koło nieużytki a ograniczenie do 50 km/h

Legnicka lotnicza dwa pasy, pas zieleni, tramwaje, przejscia dla pieszych i podwyższenie do 70km/h a policji brak

Totalna bzdura

Kontrole na Al. Nowaka jeziorańskiego służą tylko do nabijania kasy nie mając nic wspólnego z prewencją czy bezpieczeństwem.

Oczywiście 150km/h to już dużo

G
Gość
2019-06-10T18:10:23 02:00, Dociekliwy:

A z jaką prędkością jechał policyjny radiowóz? Czy jechał zgodnie z przepisami 50 km na godzinę?

Pajacem jesteś i nie masz pojęcia o pracy operacyjnej policji,jakby jechał 200 to by jechali 210,żeby go złapać,bo mają takie uprawnienia od państwa.

G
Gość
2019-06-10T19:32:04 02:00, Gość:

"Wrocławscy policjanci niemal codziennie zatrzymują na śródmiejskiej obwodnicy kierowców, którzy lekceważą ograniczenia prędkości."

Chyba kurwa w snach... albo żyjemy nie w tym samym Wrocławiu. Może byście szanowni Panowie tak popatrzyli co się odpierdala na Lotniczej i Legnickiej codziennie?

2019-06-10T20:25:06 02:00, gucio:

dokładnie!

Legnicka, Lotnicza i Kosmonautow - Wroclawski Tor Wyscigowy

Policji tu nie spotkasz

Wrocławska drogówka to zwyczajny pic na wodę.. Każdy może zobaczyć i usłyszeć "efekty" ich kontroli i pracy na Lotniczej, Legnickiej, Pilczyckiej itd. Czyli jedno wielkie ZERO. Teraz motocykle się ścigają, wczoraj się ścigały. Kierowcy przekraczają prędkość od rana do wieczora i... i robią to dalej - bo mogą! Policja we Wrocku to hipokryzja! Wstyd pisać, że kogoś złapali - jedno autko na tysiące hahaha

Dodaj ogłoszenie