Paweł Małaszyński w absurdalnej komedii w Teatrze Muzycznym...

  Paweł Małaszyński w absurdalnej komedii w Teatrze Muzycznym Capitol!

  Materiał informacyjny

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Paweł Małaszyński w absurdalnej komedii w Teatrze Muzycznym Capitol!
  1/12
  przejdź do galerii
  Co może wydarzyć w ciągu jednego tygodnia? W najnowszej komedii „Tydzień, nie dłużej…” Teatr Kwadrat udowadnia, że bardzo dużo!
  ON już z NIĄ nie może. Ale to w ogóle. Fizycznie. Jednak nie jest w stanie jej tego powiedzieć. Przecież jako mężczyzna nie posiada tego specyficznego składnika, nazywanego odwagą cywilną... Ale chwileczkę, żeby było jasne: nie chodzi o seks, bo z tym to jeszcze by pewnie mógł, chodzi o jej OBECNOŚĆ, słodką, niezmienną, wszechogarniającą i... nieodwracalną?!!!
  Jedynym sposobem na wyjście z impasu jest by to ona podjęła decyzję, żeby jej również to wspólne życie zaczęło doskwierać. A ponoć nic tak skutecznie nie niszczy związku, jak odpowiednio nieodpowiedni... PRZYJACIEL. Najlepiej pod jednym dachem. Dlatego już nazajutrz TEN TRZECI pojawia się u drzwi z połową swojego dobytku.
  Ale co, jeśli jego obecność wcale nie będzie uciążliwa? Co, jeśli jego zalety znacząco przewyższą jego... no właśnie, co jeśli on w ogóle nie ma wad???
  „Tydzień, nie dłużej...” to na wskroś absurdalna komedia nie-małżeńska, z wielką, czerwoną ciężarówką w tle, w której słowo „szczerość” nabiera zupełnie nieoczekiwanych znaczeń, a przyjaźń, miłość... Chwileczkę. Jaka przyjaźń, jaka miłość...???


  CZAS TRWANIA – ok. 2 godz. (z przerwą)


  OSOBY:
  Paul – Andrzej Nejman
  Sophie – Anna Cieślak / Natalia Rybicka
  Marc – Paweł Małaszyński


  Zapraszamy już 4 marca 2019r. do Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu. Spektakl odbędzie się o godzinie 17:30 i 20:15. Bilety do nabycia na stronie Teatru Kwadrat www.teatrkwadrat.pl, kasie Teatru Muzycznego Capitol oraz w sieci salonów EMPiK.
  Rezerwacja telefoniczna: 607-907-704.


  Organizatorem spektaklu jest Fundacja TKwadrat. Serdecznie zapraszamy!

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo