Pasaż Grunwaldzki Loteria – aplikacja na mały i duży apetyt

Materiał informacyjny EPP Retail - Pasaż Grunwaldzki Sp. z o.o.
Udostępnij:

W Pasażu Grunwaldzkim rozpoczęła się promocja „nie-na-żarty”. Całkiem „serio” można bowiem zdobyć zaproszenia do restauracji i kawiarni w centrum handlowym. Ponadto dla fanów kawy i herbaty przygotowano kubki termiczne z limitowanej kolekcji. Smakowite nagrody można zdobyć logując się do aplikacji – Pasaż Grunwaldzki Loteria.

LEJ MNIE TEJ KAPUCZINY

Dyskusja „kawa czy herbata” jest tak stara, jak rozważania nad tym, co było pierwsze: jajko czy kura? Jedno jest pewne. Pasaż Grunwaldzki godzi interesy „Herbatników” i „Kawopijców”, gwarantując im zdobycie kubka z hasłem jasno określającym preferencję co do ulubionego napoju. Kubek nie pozostanie długo pusty – dzięki specjalnym voucherom łatwo można napełnić go ulubionym latte czy zieloną senchą.

Jak je zdobyć? To proste. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 zł, zarejestrować paragon w aplikacji Pasaż Grunwaldzki Loteria i cieszyć się wygraną.

– Nasi klienci bardzo entuzjastycznie powrócili do restauracji i kawiarni w centrum handlowym. Foodstacja to więcej niż strefa gastronomiczna. To miejsce spotkań towarzyskich, biznesowych, przystanek podczas zakupów, czy przestrzeń coworkingowa. Kawiarnie sprzyjają długim rozmowom przy kubku ulubionej „małej czarnej”. Dlatego też przygotowaliśmy akcję promocyjną, w której za pośrednictwem naszej aplikacji, zdobyć można m.in. gastronomiczne vouchery. Cała formuła wydarzenia potraktowana jest z przymrużeniem oka, o czym mogą świadczyć slogany na kubkach termicznych: „lej mnie tej kapucziny” oraz „tea mi polej”. Bywalcy Pasażu doceniają niestandardowe gadżety oraz możliwość zdobywania nagród za dokonane zakupy. Ponadto zmotoryzowani klienci naszego centrum mogą liczyć na trzy godziny parkowania gratis. Wystarczy, że zrobią zakupy za minimum 50 zł i okażą paragon w biurze parkingu. – mówi Natalia Pucicka, marketing menadżer Pasażu Grunwaldzkiego.

WGRYŹ SIĘ W PROMOCJĘ

Nowa aplikacja Pasażu Grunwaldzkiego zaspokoi apetyt na wygraną nie tylko „miastożerców” czy „kawopijców”. Wytrawni entuzjaści zakupów mogą liczyć na dodatkowe nagrody. Każdy paragon zarejestrowany w aplikacji bierze udział w losowaniu kart podarunkowych na kwotę 50 lub 100 zł. Nagrody można zdobywać każdego dnia NON STOP. Rejestrując paragon liczy się każda złotówka – zatem zarówno „małe” jak i „duże” zakupy dają szansę na wygraną. Warto pobrać aplikacje i poczuć się miejskim zwycięzcą.

Dodaj ogłoszenie