Pasaż Grunwaldzki angażuje się w pomoc szpitalowi

materiał informacyjny
W obliczu pandemii spowodowanej koronawirusem SARS-CoV-2, Pasaż Grunwaldzki wspomógł Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu. Centrum handlowe przekazało personelowi szpitala 1,5 tysiąca maseczek.

Pasaż Grunwaldzki zawsze był bardzo „lokalny”. Podejmujemy szereg inicjatyw prospołecznych, angażujemy się we wspieranie lokalnych instytucji. W tym trudnym okresie nie mogło być inaczej. Nasz zespół zorganizował prawie 1,5 tysiąca maseczek, które zostały przekazane do szpitala. Zdajemy sobie sprawę, że to jedynie kropla w morzu potrzeb, ale jednocześnie wierzymy, że to właśnie krople tworzą ocean. Działania wspierające podejmuje również szereg naszych najemców, zarówno w formie dostarczania posiłków dla seniorów czy produkcji maseczek ochronnych. Razem możemy więcej. Z pewnością warto pomagać – mówi manager ds. marketingu Pasażu Grunwaldzkiego, Natalia Pucicka.

Charakter wielkopowierzchniowych obiektów handlowych ewoluuje, od dawna przejmują one bowiem rolę centrów kultury, rozrywki i angażują się w działania na rzecz lokalnych społeczności.

Działania Pasażu Grunwaldzkiego są częścią szerszej inicjatywy wdrażanej przez centra handlowe EPP, które już przekazały lokalnym szpitalom m.in. 17 tysięcy maseczek zakupionych od jednego z ich najemców, który obecnie nie może prowadzić sprzedaży stacjonarnej.

To akcja wielowymiarowa, wspieramy szpitale oraz osoby starsze, które potrzebują pomocy w pierwszej kolejności. Niezwykle ważna jest teraz uważność na drugiego człowieka i jego potrzeby. Warto rozejrzeć się, czy ktoś nie potrzebuje naszej pomocy. Róbmy dobro! – zachęca do działania Paulina Stach, dyrektor Pasażu Grunwaldzkiego.

iPolitycznie - w jakim momencie w relacji polsko-ukraińskich jesteśmy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie