Osiedla SOGO „Przy lesie” w Smolcu - to miejsce właśnie dla Ciebie!

Materiał informacyjny SOGO Roman Jędrzejczyk
Osiedla w Smolcu - piękna inwestycja dewelopera SOGO przy ul. Kasztanowej, tuż przy granicy z Wrocławiem. Domki szeregowe z ogrodami, a także mieszkania położone są obok uroczego lasu dębowego, co sprzyja zarówno rodzinnym spacerom, jak i dobremu samopoczuciu. Zaraz obok świetnie rozwinięta infrastruktura: sklepy, przychodnia, apteka, restauracje, przedszkola, szkoły i żłobki. Czego chcieć więcej? Zobaczcie szczegóły.

Smolec - niewielka spokojna wieś położona w powiecie wrocławskim. To właśnie tam firma deweloperska SOGO w tamtym roku stworzyła pierwsze domki osiedla „Przy lesie”. Większość z nich jest już skończona, kolejne powstaną pod koniec 2020 r. Dużą zaletą mieszkań jest ich funkcjonalność i ciekawy rozkład pomieszczeń, a także przyciągające wzrok wnętrza. Pomiędzy budynkami istnieją duże przestrzenie, dzięki którym każdy przyszły lokator może się poczuć swobodnie. Każde mieszkanie ma aż dwa miejsca parkingowe oraz ogródek. Dedykowane są zarówno dla młodych ludzi zakładających rodzinę, jak i starszych osób ceniących spokój i naturę.

Ponadto las, cisza, drogi jednokierunkowe i świetna infrastruktura. Zaledwie 300 metrów od osiedla w Krzeptowie powstaje zespół przedszkolno- szkolny, niedaleko znajduje się dworzec PKP, a wyjazd na drogę A4 jest wprost idealny. Zaletą domków jest także to, że są bez czynszowe, a ich ceny mocno konkurencyjne w porównaniu z innymi na rynku województwa dolnośląskiego.

O szczegółowych cenach i powierzchniach mieszkań możecie przeczytać tutaj: http://www.osiedla-sogo.pl/smolec

Dobra hydroizolacja oraz kanalizacja deszczowa - to dzisiaj najważniejsze!

Rafał Kaczmarczyk z biura obsługi klienta firmy SOGO stwierdza, że na osiedlu w Smolcu „Przy lesie” bardzo istotna jest odpowiednia hydroizolacja, wykonanie kanalizacji deszczowej i drenaży.

- W dzisiejszych czasach mamy deszcze, które są bardzo intensywne, w związku z czym, wody jest dużo, dzieje się to szybko i nagle. Dlatego właśnie tak bardzo istotnym jest, aby kanalizacja deszczowa została wykonana dobrze, zgodnie ze wszystkimi normami i sztuką budowlaną. Zarówno osiedle „Przy lesie” w Smolcu, jak i inne nasze pozostałe inwestycje, zaopatrywane są właśnie w takie kanalizacje oraz drenaże. Dzięki nim nie powstaje wilgoć w domu, nie prowadzi to też do innych niechcianych usterek zarówno w budynku, jak i poza nim.

Deweloper SOGO to przede wszystkim gwarancja dobrej jakości

Jeżeli chciałbyś zamieszkać w uroczym miejscu, nie płacić czynszu i być pewnym, że nie spotkają Cię żadne nieprzyjemności po wprowadzeniu się na osiedle- nie mogłeś lepiej trafić! W każdej chwili możesz zobaczyć jak aktualnie wygląda osiedle „Przy lesie”.

Jak się umówić? To bardzo proste

Aktualnie wizyty na budowie dotyczące prezentacji lokali są możliwe po wcześniejszym umówieniu terminu telefonicznie i z zachowaniem wytycznych dotyczących ochrony przed COVID-19- obowiązkowe maseczki.

Kontakt:

rafal@sogo.pl
- tel.: + 48 720 480 480
kinga@sogo.pl
- tel.: + 48 570 578 994

Inne inwestycje SOGO

Oprócz osiedla „Przy lesie”, deweloperska firma SOGO realizuje również inne inwestycje mieszkaniowe - w Lutyni i Krzeptowie. Więcej przeczytacie tutaj: http://www.osiedla-sogo.pl/

Znajdźcie ich również na Facebook!
https://www.facebook.com/osiedlaSOGO/

Dodaj ogłoszenie