Oko w oko z dzikimi zwierzętami w Galerii Dominikańskiej!

Materiał informacyjny Galerii Dominikańskiej
Udostępnij:
Wielka żyrafa w Galerii Dominikańskiej? Tak! A do tego spotkanie z lampartem, wspólna fota z misiem pandą i mnóstwo innych atrakcji! Takiej wystawy jeszcze nie było! Pobierz aplikację „Kolorowe Centrum Świata” i spotkaj się z dzikimi zwierzętami! Przed nami wielka, rodzinna, interaktywna wystawa w 3D, dzięki której staniesz oko w oko ze zwierzakami i poznasz ich tajemnice.

Interaktywna wystawa „Kolorowe centrum świata” to niezwykłe spotkanie ze zwierzętami, edukacja, rozrywka i fantastyczna zabawa dla całej rodziny! Tylko tu poznasz kolorowe tajemnice dzikich zwierząt i mnóstwo ciekawostek na ich temat, zrobisz sobie unikalne zdjęcia z pandą, lampartem, papugą i innymi zwierzakami, także z wieeeeeelką żyrafą! Jak to zrobić? Nic prostszego! Pobierz bezpłatną aplikację mobilną „Kolorowe centrum świata” z GooglePlay lub Appstore, przyjdź do Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu, przy Placu Dominikańskim 3 i podążaj tropem dzikich zwierząt, szukając ukrytych naklejek z kodami QR! Dzieci nie tylko spotkają się ze zwierzakami w 3D, ale także wezmą udział we wspólnej zabawie! Przewodniczką po wystawie jest nieco ekscentryczna Klara… Kim jest Klara? Tego nie możemy zdradzić, przekonacie się sami!

Wystawa to przede wszystkim zabawa, niepozbawiona jednak elementów edukacyjnych i ekologicznych, a także przygodowych – dzieci zostaną zaproszone do udziału w różnych aktywnościach, przyjrzą się z bliska dzikim zwierzętom i wspólnie z nimi stworzą niezwykłą paczkę przyjaciół! A to nie koniec atrakcji! Na dzielnych tropicieli czekają upominki do odebrania w punkcie informacji. Dołącz do nas i znajdź się w… kolorowym centrum świata!

Wystawa interaktywna „Kolorowe centrum świata” to element programu Atrium Razem, którego celem jest wsparcie i integracja lokalnej społeczności oraz wspólne budowanie przyjaznego środowiska rozwoju.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie Galerii Dominikańskiej: https://galeria-dominikanska.pl/.


Galeria Dominikańska
Galeria Dominikańska to centrum handlowe klasy A. Jej powierzchnia najmu brutto wynosi około 32,9 tys. m kw. i zajmuje trzy kondygnacje, na których znajdują się 102 lokale, siłownia wynajęta przez Fitness Academy oraz centrum medyczne LUX MED. Głównymi najemcami są supermarket Carrefour i Media Markt. Pozostałe lokale zajmuje szereg międzynarodowych i lokalnych marek detalicznych, takich jak Van Graaf, Benetton, Douglas, Sephora, Mango, Max Mara, New Yorker i Reserved oraz Max Premium Burgers. Dodatkowo galeria oferuje wiele atrakcyjnych punktów gastronomicznych i rozrywkowych. Ponadto w centrum znajduje się ponad 900 miejsc parkingowych.

Galeria Dominikańska została otwarta w 2001 r. i jest czołowym centrum handlowym we Wrocławiu – czwartym, co do wielkości mieście w Polsce, stolicy Dolnego Śląska, zamieszkiwanym przez około 630 000 mieszkańców. Położona jest w pierwszorzędnej lokalizacji w samym sercu miasta, tuż obok zabytkowej starówki i przy obwodnicy śródmiejskiej. Można do niej dojechać dziewięcioma liniami tramwajowymi i pięcioma liniami autobusowymi, których przystanki są zlokalizowane przed galerią. Szerszy zasięg jej działalności obejmuje ok. miliona potencjalnych klientów, z których 480 tys. mieszka w odległości umożliwiającej dojazd w ciągu 15 minut.

Atrium European Real Estate Limited
Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów i nieruchomości handlowych w Europie Środkowej. Na dzień dzisiejszy w portfolio Grupy znajduje się 26 aktywów zlokalizowanych w czterech krajach: Polsce, Czechach, Słowacji oraz w Rosji, o łącznej wartości rynkowej 2,5 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto (GLA) wynoszącej ponad 809 000 mkw. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.

W styczniu 2020 r. Atrium ogłosiło nową strategię dywersyfikacji swojego portfela poprzez inwestowanie i zarządzanie mieszkaniami na wynajem, ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy.
Dodaj ogłoszenie