Ogromny korek na Granicznej. Policja zamknęła wjazd na AOW

JJ
Przez kilkanaście minut nie można było wjechać z ulicy Granicznej na autostradową obwodnicę Wrocławia. Wjazd został zamknięty przez policję. Kierowcy utknęli w potężnym korku. - Blokada nie była związana z żadnym wypadkiem. Powodem był przejazd osoby ochranianej przez policję. Nie mogę jednak powiedzieć, o kogo chodziło - mówi tajemniczo Dariusz Rajski z policji.


Zobacz też:

Te średniowieczne przedmioty znaleziono pod pl. Nowy Targ we Wrocławiu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 60

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

s
sołtys
j.w.
I
Inżynier z NASA
Nie pozostaje nic innego jak stać się takim VIPem.
:-
Jak jest wypadek i zablokowana droga to jakoś nie dają rady zamknąć wjazdów na nią.
G
GD
Tu raczej idzie o właściciela innego kota...
L
Leniwiec
Smiech ogarnia jak sie czyta cos takiego. To teraz juz nie ucza jezdzic w kolumnach tylko trzeba cale drogi zamykac ? Ten kraj glupieje z dnia na dzien.
A
Aa
Przez jakiegoś pajaca ,zamknęli,i przez nich drugi sort musiał stać w korkach ,a niech doswiadczy jak jest na naszych ulicach ,
J
Johnson 666
A moze rudy folksdojcz mial jechac. Platfusowa szmato.
W
Władek wujek
Pewnie kota Sutryka eskortowali.
w
ww
Lepiej pozamykać ulice żeby nikogo nie staranować. Ot władza nasza głupiego elektoratu...
k
krm
Na wystawę kotów chyba...
J
Jarek
Ho ho.. To już władza po autostradach na wyłączność jeździ. Dawniej po prostu jechała kolumna i policyjny wóz spychał kmiotków na pobocze. Jakiś łaskawy pan musiał jechać. Może nawet pierwszy narciarz RP.
g
gość
pisowska kasta podróżuje i plebs musi stać w korkach . To po co ich wybraliście ?!
b
bodziu
Po dary z PCK jechał.
S
SR
Zamknęli, żeby jakaś ofiara z SzOPy nikogo nie rozbiła.
Chwała im!
S
Sama ja
Kaczyński z Morawieckim na jutrzejszą konwencję PIS przyjechali.
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie