Oglądaj filmy online z bliskimi. Amazon Prime Video – świąteczny prezent dla klientów Play

Materiał informacyjny Play
Udostępnij:
Poznaj sposób na świąteczną rozrywkę, która łączy przed telewizorami osoby z różnych pokoleń o zupełnie odmiennych pasjach i zainteresowaniach. Amazon Prime Video to setki filmów i seriali online, które umilą świąteczny czas i pozostaną na długo w pamięci. Niezależnie od tego, czy liczysz na sportowe emocje z rodziną, czy wzruszające historie odkrywane z drugą połówką, jako klient Play możesz odebrać darmowy dostęp do tej nowoczesnej platformy na okres sześciu miesięcy.

Filmy online – nie tylko Netflix i HBO GO. Za co użytkownicy kochają Amazon Prime Video?

Oto propozycja sieci Play, która zapewni wspaniałą rozrywkę każdemu domownikowi. To nie tylko specjalny prezent dla nowych klientów sieci, ale także dla użytkowników, którzy już są w Play i korzystają z dowolnej umowy abonamentowej.

W Amazon Prime Video znajdziesz treści ekskluzywne, które musi obejrzeć każdy kinomaniak. Serwis jest bardzo intuicyjny, a sama platforma rozwijana jest od roku 2006. Jako klient sieci Play możesz korzystać z tego serwisu za darmo przez sześć miesięcy. To kolejny powód, by sprawdzić tę platformę, szczególnie że jest na to idealny moment. Aktywuj bonus już dziś! Święta to doskonały czas na wspólne oglądanie filmów i rozrywkę.

amazon

10 najlepiej ocenianych filmów na Amazon Prime Video

W bibliotece Amazon Prime Video można znaleźć produkcje różnego rodzaju. Długa lista dostępnych seriali i filmów online obejmuje zarówno największe kinowe i telewizyjne hity, jak i nieszablonowe dzieła dla prawdziwych koneserów. Oto klasyki i świeże odkrycia kinematografii, które zdobyły najbardziej pozytywne recenzje widzów i krytyków w serwisach takich jak IMDB.

  1. „Ojciec chrzestny”. To klasyk, którego nie trzeba nikomu przedstawiać, zdecydowanie jeden z najlepszych filmów w historii kina.
  2. „Forrest Gump”. Wyciska łzy, daje do myślenia, czasem cieszy. Film idealny do wspólnego oglądania ze starszymi dziećmi.
  3. „Fight Club”, czyli „Podziemny Krąg”. Film akcji z filozoficznym wydźwiękiem. Raczej dla dorosłych.
  4. „Poszukiwacze zaginionej Arki”. Klasyczne kino rozrywkowe z porywającą fabułą – to pierwsza część przygód Indiany Jonesa.
  5. „Szeregowiec Ryan”. Film wojenny, który prezentuje nam niezwykłą wizję Spielberga na temat II wojny światowej.
  6. „Powrót do przyszłości”. Klasyka sci-fi, znakomity na wieczór spędzony w familijnym gronie.
  7. „Dawno temu w Ameryce”. Dramat gangsterski, który na stałe wpisał się w klasykę gatunku.
  8. „Park Jurajski”. Uwielbiany przez dzieci film akcji z niesamowitymi efektami specjalnymi.
  9. „Big Lebowski”. Propozycja dla fanów czarnego humoru i zabawy z tradycyjną koncepcją filmu.
  10. „Bohemian Rhapsody”. Film, który rzuca nowe światło na karierę zespołu Queen.

Na Amazon Prime Video znajdziemy także inne, mniej popularne, lecz równie interesujące dzieła kinematografii. Warto tutaj wymienić autorskie produkcje Amazon Originals, takie jak między innymi „Jack Ryan” czy „Człowiek z Wysokiego Zamku”. Warto także wspomnieć o atrakcyjnym dodatku dla fanów gier w postaci dostępu do Prime Gaming – nielimitowanych materiałów od najbardziej znanych streamerów i nie tylko.

Specjalny prezent od sieci Play – dostęp do filmów online na Amazon Prime Video

Aby odebrać prezent na święta od sieci Play, wystarczy udać się do salonu albo skorzystać z aplikacji Play24. W pierwszym przypadku konsultant pomoże przejść przez cały proces, z kolei w drugim należy udać się do sekcji „Telewizja i Wideo” i aktywować promocję. Posiadacze urządzenia TV BOX znajdą odpowiednią opcję w zakładce „Pakiety”.

Kolejny krok to wypełnienie wymaganych danych i założenie konta w serwisie Amazon Prime – chwilę później możemy cieszyć się filmami online na trzech urządzeniach jednocześnie. Wyjątkowy prezent od sieci Play można odebrać do 31 stycznia 2021 roku. Oferta obowiązuje wszystkich, którzy mają wykupiony abonament internetowy, telefoniczny lub pakiet TV BOX, a także osoby, które podpiszą nową umowę z siecią Play. Jeśli chcesz natomiast wypróbować nową alternatywę dla Netflixa i HBO GO albo zyskać idealny powód, by zasiąść z rodziną przed telewizorem czy zyskać dostęp do najlepszych produkcji filmowych, zdecyduj się na Amazon Prime Video w ramach sieci Play.

Advertisement

Advertisement

Materiał oryginalny: Oglądaj filmy online z bliskimi. Amazon Prime Video – świąteczny prezent dla klientów Play - Polska Times