Odznaczenia dla hutników [FOTO]

Kacper Chudzik
Podczas zakładowej akademii z okazji Dnia Hutnika specjalne odznaczenia i dyplomy trafiły do wieloletnich oraz zasłużonych pracowników Huty Miedzi Głogów. Prezentujemy listę wyróżnionych osób.

Minister Gospodarki- za szczególne osiągnięcia w zakresie nowych rozwiązań technicznych, prac badawczych, we wdrażaniu najnowszych osiągnięć techniki światowej i produkcji urządzeń energetycznych - nadał odznakę honorową „Za zasługi dla Energetyki”

Marian Zakrzewski z Wydziału Elektrycznego

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego - za twórcze dokonania i zasługi w upowszechnianiu kultury przyznał dyplom gratulacyjny

Stanisław Luchowski

Decyzją Prezesa Zarządu KGHM Polska Miedź S.A. za szczególne zasługi w rozwój Polskiej Miedzi, nadane zostały odznaki honorowe „Zasłużony dla KGHM Polska Miedź S.A.”

Barbara Stefanów z Działu Administracyjnego

Jurek Janusz z Wydziału Pieców Anodowych Huty II

Pamiątkowe statuetki św. Floriana za jubileusz 40-lecia pracy w hutnictwie otrzymali:

Piotr Czerwiński z Działu Rozwoju

Jan Krzyżak z Wydziału Elektrycznego

Odznakę „ZASŁUŻONY DLA HUTY MIEDZI GŁOGÓW” otrzymali:

Barbara Radkiewicz z Działu Administracyjnego

Anna Prask z Działu Głównego Mechanika Huty II

Daniel Kublik - Szef Produkcji Huty I

Jarosław Musiał - Szef Produkcji Huty II

Roman Konefał - Główny technolog Huty

Zdzisław Kopeć z Zespołu Dyspozytorów Huty

Dariusz Haze z Działu Programu Pirometalurgii

Ryszard Fąk z Działu Umów

Krzysztof Jeziorski z Działu Budowlanego

Jan Tokarz z Działu Budowlanego

Mirosław Czarnecki z Działu Zarządzania Majątkiem

Marian Bosiacki z Wydziału Pieca Elektrycznego i Konwertorów Huty I

Andrzej Kina z Wydziału Pieców Anodowych Huty I

Marek Kupczyk z Wydziału Elektrorafinacji Huty I

Stanisław Romanowski z Wydziału Pieca Zawiesinowego Huty II

Lesław Zieliński z Wydziału Pieca Elektrycznego i Konwertorów Huty II

Marian Truty z Wydziału Pieców Anodowych Huty II

Mirosław Wesoły z Wydziału Elektrorafinacji Huty II

Czesław Radkiewicz z Wydziału Metali Szlachetnych

Paweł Adamus z Wydziału Ołowiu

Robert Biały z Wydziału Ołowiu

Józef Wojciechowicz z Wydziału Ołowiu

Roman Jarzyna z Wydziału Utrzymania Ruchu Huty I

Tadeusz Słocki z Wydziału Utrzymania Ruchu Huty I

Andrzej Szuty z Wydziału Utrzymania Ruchu Huty I

Piotr Przybyła z Wydziału Utrzymania Ruchu Huty II

Wiesław Kietliński z Wydziału Elektrycznego

Stanisław Kucharski z Wydziału Elektrycznego

Stanisław Lewandowicz z Wydziału Elektrycznego

Marek Komperda z Wydziału Energetycznego

Adam Mały z Wydziału Energetycznego

Decyzją Dyrektora Naczelnego Huty Miedzi Głogów za szczególne zasługi oraz owocną współpracę z Hutą Miedzi „Głogów”, nadana została honorowa odznaka „Zasłużony dla Huty Miedzi Głogów”

Tadeusz Borecki z Jednostki Ratownictwa Górniczo-Hutniczego

Władysław Morawiec z firmy Bipromet

Zdzisław Berdys z firmy Bizpol spółka cywilna

Zegarki za jubileusz 25 - lecia pracy zawodowej otrzymali:

Daniel Kublik - Szef Produkcji Huty I

Jarosław Musiał - Szef Produkcji Huty II

Krzysztof Grochala z Zespołu Wdrożeniowego Lean Managment

Renata Motaska z Wydziału Logistyki Sprzedaży

Jadwiga Dajerling z Wydziału Logistyki Sprzedaży

Anna Fortuna z Wydziału Logistyki Sprzedaży

Beata Kroczak z Wydziału Logistyki Sprzedaży

Eugenia Palczak z Wydziału Logistyki Sprzedaży

Ewa Paluszyńska z Działu Głównego Mechanika Huty I

Mariusz Grzelak Główny Inżynier Elektryk

Paweł Stankunowicz z Wydziału Elektrycznego

Mirosław Herman z Wydziału Elektrycznego

Wiesław Karaś - Przewodniczący Związku Zawodowego Polska Miedź

Pan Ireneusz Kołodziej z Działu Głównego Automatyka

Pan Tomasz Gierus z Działu Ochrony Środowiska

Tomasz Gac z Wydziału Utrzymania ruchu Huty I

Adam Masnyk z Działu Głównego Mechanika Huty II

Mariusz Kwiatkowski z Wydziału Przygotowania Huty I

Jacek Monkiewicz z Wydziału Przygotowania Wsadu Huty I

Maciej Fiedziuk z Wydziału Pieca Zawiesinowego Huty I

Grzegorz Kłos z Wydziału Pieca Zawiesinowego Huty I

Wiesław Kałużny z Wydziału Pieca Zawiesinowego Huty I

Wiesław Zygiel z Wydziału Pieca Zawiesinowego Huty I

Kornel Woźniak z Wydziału Pieca Zawiesinowego Huty I

Marcin Stępień z Wydziału Pieca Zawiesinowego Huty I

Krzysztof Talaga z Wydziału Pieca Zawiesinowego Huty I

Jacek Skrzyniarz z Wydziału Pieca Zawiesinowego Huty I

Dariusz Dębicki z Wydziału Pieca Elektrycznego i Konwertorów Huty I

Andrzej Skrzynecki z Wydziału Pieca Elektrycznego i Konwertorów Huty I

Zbigniew Kopacki z Wydziału Pieca Elektrycznego i Konwertorów Huty I

Zbigniew Muzyka z Wydziału Pieca Elektrycznego i Konwertorów Huty I

Piotr Winiarczyk z Wydziału Pieców Anodowych Huty I

Sławomir Gładki z Wydziału Pieców Anodowych Huty I

Robert Biadała z Wydziału Pieców Anodowych Huty I

Krzysztof Michałek z Wydziału Pieców Anodowych Huty I

Krzysztof Starosta z Wydziału Pieców Anodowych Huty I

Mirosław Droszczak z Wydziału Elektrorafinacji Huty I

Włodzimierz Fijałkowski z Wydziału Elektrorafinacji Huty I

Jacek Szlęk z Wydziału Elektrorafinacji Huty I

Wiesław Zalewski z Wydziału Elektrorafinacji Huty I

Rafał Pietkun z Wydziału Elektrorafinacji Huty I

Sławomir Konopski z Wydziału Elektrorafinacji Huty I

Mariusz Karcz z Wydziału Elektrorafinacji Huty I

Jacek Przybylski z Wydziału Elektrorafinacji Huty I

Zdzisław Leśko z Wydziału Przygotowania Wsadu Huty II

Roman Krzemiński z Wydziału Pieca Zawiesinowego Huty II

Robert Sawicki z Wydziału Pieca Zawiesinowego Huty II

Ryszard Zawada z Wydziału Pieca Elektrycznego i Konwertorów Huty II

Zbigniew Stodoła z Wydziału Pieca Elektrycznego i Konwertorów Huty II

Arkadiusz Błaszczyk z Wydziału Pieców Anodowych Huty II

Sebastian Rogowski z Wydziału Pieców Anodowych Huty II

Adam Pelczarski z Wydziału Elektrorafinacji Huty II

Adam Dziełakowski z Wydziału Elektrorafinacji Huty II

Krzysztof Nita z Wydziału Elektrorafinacji Huty II

Jacek Balon z Wydziału Elektrorafinacji Huty II

Mariusz Pakies z Wydziału Elektrorafinacji Huty II

Tomasz Skrzypczak z Wydziału Metali Szlachetnych

Bogusław Klarzyński z Wydziału Metali Szlachetnych

Tomasz Iwanowski z Wydziału Kwasu Siarkowego

Dariusz Judziński z Wydziału Transportu

Jarosław Mierzwa z Wydziału Transportu

Janusz Umiński z Wydziału Transportu

Dopłaty do cen energii

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie