Ocena obciążenia psychicznego pracowników i przedsiębiorców w Polsce w okresie pandemii

Informacja prasowa
Zespół badawczy Katedry i Kliniki Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu wraz z zespołem Wellbeing Institute realizuje projekt badawczy związany z oceną obciążenia psychicznego pracowników i przedsiębiorców w Polsce w okresie pandemii SARS-COV-2.

Zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej Państwa samopoczucia i reakcji na stres w obecnej sytuacji epidemicznej.

Zebrane dane pozwolą zdiagnozować potrzeby oraz ich skalę z obszaru zdrowia psychicznego oraz wypracować odpowiadający na te potrzeby system wsparcia psychologicznego. W badaniu wykorzystano nową skalą odporności psychicznej Resilience.

Korzyści indywidualne

Wypełniając ankietę i odpowiadając na pytania mamy możliwość dokonania samooceny swojego samopoczucia, co może pomóc uświadomić sobie czy i jak radzimy sobie z obecną sytuacją.

Korzyści społeczne

Zbadamy stan samopoczucia psychicznego Polaków, ocenimy skutki pandemii, znajdziemy odpowiedzi na pytania, jak się zregenerować po czasie izolacji społecznej i zmian społeczno-gospodarczych, opracujemy skuteczne i odpowiadające na potrzeby programy wsparcia psychologicznego.

Korzyści dla biznesu

Po zakończeniu badania wyniki zostaną opublikowane w literaturze fachowej, powstanie także publikacja z podsumowaniem wyników badań wraz z komentarzem ekspertów zawierająca prognozy oraz wskazania dla biznesu.

Link do ankiety: https://wellbeinginstitute.com.pl/ocena-obciazenia

Formularz adresowany jest wszystkich osób związanych z przedsiębiorczością, przedsiębiorców, pracodawców i pracowników w Polsce.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy:
[email protected] oraz [email protected]

Dziękujemy Państwu za poświęcony czas i wypełnienie ankiety.

Zespół badawczy Katedry i Kliniki Psychiatrii UMED wraz z Zespołem Wellbeing Institute.

Wideo

Dodaj ogłoszenie