O nim usłyszy cała Polska. RAAW z Wrocławia pierwszym artystą biorącym udział w projekcie Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT

Materiał informacyjny Coca-Cola
RAAW to 22-latek z Wrocławia, który jako pierwszy otrzymał szansę na pokazanie swojego talentu w projekcie Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT. To program dla młodych twórców, powołany do życia przez renomowaną wytwórnię płytową Asfalt Records przy wsparciu firmy Coca-Cola.

Młody wrocławski artysta jest pierwszą osobą, która przy wsparciu wytwórni Asfalt Records ma szansę na to, by jego twórczość stała się szerzej znana. RAAW znalazł się w projekcie promującym hip-hopowe talenty muzyczne z różnych zakątków Polski, dzięki swojej piosence „Do teraz”.

- RAAW nie boi się eksperymentować i w bardzo udany sposób miesza ze sobą gatunki. Równie swobodnie czuje się w rapie jak i w popie. Podczas rozmów wpadliśmy na pomysł, aby to Pawbeats podjął się produkcji i instrumentalizacji jego pierwszego singla - opowiada Bartek Okrój, producent wykonawczy w Asfalt Records. – Rafał, podobnie jak większość naszych artystów, wysłał swoje nagrania i od pierwszego odsłuchu stał się uosobieniem słowa NEXT. Jest utalentowany, pracowity i ma swój oryginalny styl. Dlatego zdecydowaliśmy, że to jego utwór otworzy stawkę projektu - dodaje.
Teledysk RAAW – „Do teraz”

Szansa dla artystów z Wrocławia! Asfalt Records i Coca-Cola poszukują nowych talentów.

Projekt Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT, to program dla młodych talentów, powstały przy współpracy marki Coca-Cola i wytwórni Asfalt Records. O co w nim chodzi? Przez najbliższy rok będą poszukiwać młodych talentów, ukrytych w różnych zakątkach Polski.

- Nasz plan jest prosty: co miesiąc, przez najbliższy rok prezentować będziemy debiutanckie single obiecujących, najczęściej kompletnie nieznanych artystów – mówi Marcin Tytus Grabski, szef wytwórni Asfald Records. Ale to nie wszystko, uczestnicy projektu będą mogli liczyć na merytoryczne i promocyjne wsparcie. Będą mieć możliwość pracy nad swoim debiutanckim materiałem muzycznym, wizerunkiem oraz teledyskiem. I to pod okiem doświadczonych muzyków, producentów ze studia Asfalt Records.

Projekt Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT jest szansą dla osób z całej Polski na współpracę z jedną z kluczowych, polskich wytwórni muzycznych, odpowiadających za sukces takich artystów jak O.S.T.R., Taco Hemingway czy Otsochodzi. Kto będzie następny?

Tworzysz muzykę? Asfalt Records i Coca-Cola wpierają młode talenty

Program realizowany będzie przez rok, aż do kwietnia 2022 roku. Co miesiąc promowany będzie nowy artysta, wybrany spośród osób, które prześlą swoje zgłoszenia do programu. Chętni mogą się zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej www.asfaltnext.pl. Wystarczy wypełnić zamieszczony tam formularz. O tym, kto trafi do finałowej 12 promowanych artystów, zdecydują przedstawiciele Asfalt Records i Coca-Cola Polska.

- Wiele młodych talentów wciąż czeka na odkrycie, a w Polsce brakuje programów, które mogłyby stać się trampoliną dla szukających swojego miejsca w świecie hip-hopu. Postanowiliśmy to zmienić! W ramach Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT, wpieramy, rozwijamy i pchamy do przodu zdolnych twórców po to, aby stali się nowym głosem swego pokolenia - komentuje Klaudia Pac, Frontline Activation Brand Manager dla marki Coca-Cola.

Asfalt Records to polska wytwórnia płytowa specjalizująca się w nagraniach hip-hopowych. Powstała w 1998 roku w Warszawie z inicjatywy Marcina Grabskiego. Wytwórnia stoi za sukcesami takich artystów jak między innymi: O.S.T.R., Taco Hemingway, Otsochodzi, Sarius, czy Fisz i Emade.

Wideo

Dodaj ogłoszenie