Nowy kryminał z akcją na Dolnym Śląsku! Hubert Hender powraca w mocnym stylu! WYGRAJ KSIĄŻKĘ!

Materiał powstał we współpracy z wydawnictwem Bukowy Las
W jednym z dolnośląskich lasów, w okolicach Kamieńca, dochodzi do okrutnego morderstwa. Na miejsce zostaje wezwany niepokorny komisarz z kłodzkiej policji.

Krauze po raz pierwszy będzie miał do czynienia z tak trudną sprawą. Jego działania koncentrują się na małej wsi, tak małej, że niemal niewidocznej na mapie.

Krąg podejrzanych to zacieśnia się, to poszerza o nowe osoby, liczba ofiar szybko rośnie, a policjanci błądzą po lasach niemal po omacku. Szybko przekonują się, że nikt nie może czuć się tam bezpiecznie, nawet oni sami. Zło czai się wszędzie, a małe miejscowości mają swoje wielkie tajemnice...

Czy na Dolnym Śląsku pojawił się seryjny morderca? A może ktoś próbuje zamknąć sprawę z przeszłości?

Milczenie to pierwszy tom cyklu, którego bohaterem jest komisarz Krauze.

Nasze światy trochę się różnią. Nigdy nie wzywamy policji. Sami dbamy o swoje interesy.

"Milczenie" zadowoli wielbicieli mocnych kryminałów o dzikiej (ludzkiej) naturzei zbrodniach skrytych w ciemności lasu... Makabryczne odkrycia udowadniają, że najgroźniejszym drapieżnikiem jest człowiek.

„Mrok, las, brutalne morderstwa i ponure tajemnice. Hender opowiada mocną historię, od której nie można się oderwać aż do samego końca. Polecam!”
Mieczysław Gorzka

"Hubert Hender zabiera nas w przerażające zakamarki ludzkiej natury. W Milczeniu tajemnica goni tajemnicę, a każda kolejna jest coraz bardziej mroczna. Czyżby pojawił się polski Harlan Coben?"
Robert Migdał, dziennikarz Gazety Wrocławskiej

Hubert HENDER

urodził się w 1983 r. Jeleniej Górze, dzieciństwo i młodość spędził na Dolnym Śląsku, obecnie mieszka i pracuje w Warszawie. Pasjonat książek. Uwielbia literaturę piękną, literaturę faktu, thrillery i kryminały. Z tych ostatnich ceni powieści Håkana Nessera, Monsa Kallentofta, Tess Gerritsen i Lee Childa. Uważny obserwator rozmaitych przejawów współczesnej kultury popularnej. Ogromny fan seriali Rodzina Soprano i Detektyw.
Akcja trzech jego pierwszych powieści kryminalnych: Zapora, Kolejność i Lęk toczyła się w okolicach Jeleniej Góry. Milczenie przenosi czytelników do innych dolnośląskich rejonów, związanych z miejscem pracy podkomisarza Filipa Krauzego i aspiranta Igora Fijałkowskiego, policjantów z wydziału kryminalnego w Kłodzku. Powstają już kolejne powieści z cyklu.

Więcej informacji: https://bukowylas.pl/ksiazki/milczenie

KONKURS!

Do wygrania 3 egzemplarze nowej książki Huberta Hendera! Odpowiedz na pytanie o jakiej miejscowości z Dolnego Śląska przeczytałbyś powieść kryminalną i dlaczego?
Odpowiedzi można wysyłać do 24.09.2020 r. do 12:00 na natalia.niedzielska-burdzy@polskapress.pl. O wygranej będziemy informować drogą emailową.