3 z 18
Przesuń zdjęcie palcem
Opis stanowiska:...

Nowy Amazon na Dolnym Śląsku. Szukają 1000 osób! (SPRAWDŹ OFERTY PRACY)

Analityk Danych ICQA (Inventory Control Quality Assurance)

Opis stanowiska:

Do centrum logistycznego WRO5 w Okmianach koło Legnicy poszukujemy kandydata/-ki na stanowisko:
Analityk danych ICQA (Inventory Control Quality Assurance).
Stanowisko to będzie ściśle współpracować z działami operacyjnymi Inbound i Outbound. Do dziennych obowiązków należeć będą opracowywanie narzędzi i analiza danych wspierające inicjatyw poprawy, zagłębianie się w dane w celu określenia pierwotnej przyczyny defektów, budowanie i utrzymywanie narzędzi wspomagających podejmowanie decyzji oraz przedstawianie wyników partnerom biznesowym celem poprawy jakości FC.
Złożoność zadań i umiejętności analityków ICQA wykracza daleko poza podstawowe wprowadzanie danych i badania. Obejmuje kompleksową analizę w tym takich zagadnień jak konfiguracja systemów, kluczowych metryk, budowanie i utrzymywanie wielu baz danych, Ponadto wiedza o aplikacjach do tworzenia narzędzi oraz zrozumienie wielu języków programowania będą wykorzystywane do efektywnych analiz.

Zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie danych z tabel bazy danych (lokalny serwer MySQL, Oracle, inne).
• Zapewnienie wsparcia analitycznego dla FC w celu poprawy wyników jakości
• Obsługa innych oczekiwań FC dotyczących obsługi danych (zapytania, tworzenie raportów / baz danych).

Podstawowe umiejętności i kwalifikacje
· Język angielski w stopniu średniozaawansowanym (w mowie i w piśmie)
· Znajomość systemów SQL (Access, MySQL, Oracle), Access, Excel, HTML, Visual Basic, Windows
· Możliwość tworzenia struktur raportowania za pomocą języków programowania wymienionych powyżej (raporty i bazy danych)
· Zdolność do pracy w dodatkowych godzinach zgodnie z wymaganiami

Preferowane kwalifikacje
· Dobra znajomość języka angielskiego (B1, poziom średniozaawansowany)
· Podstawowa znajomość metodologii Lean
· Dbałość o szczegóły
· Zdolność do analizowania procesów operacyjnych i znajdowania sposobów na pokonywanie trudności z nimi związanych