Nowa jakość architektury w wykonaniu Pure Development. Projekt DOMasław – dom szyty na miarę

Materiał informacyjny PURE INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Modne południe miasta

Projekt Domasław to nowa inwestycja grupy Pure Development – dewelopera, który od 2015 roku z sukcesem realizuje inwestycje na terenie Ożarowa Mazowieckiego. Teraz spółka próbuje swoich sił na podwrocławskim rynku nieruchomości. Osiedle składające się z ponad 40 domów powstaje przy ul. Brzozowej w Domasławiu, w pobliżu Bielan Wrocławskich i Tyńca Małego Lokalizacja blisko węzła AOW zapewnia dobrą komunikację, a planowane w tym roku otwarcie trasy kolei podmiejskiej relacji Wrocław-Sobótka ze stacją w samym sercu Domasławia pozwoli dojechać do centrum w zaledwie 15 minut. W okolicy znajdują się uwielbiane przez amatorów kolarstwa trasy rowerowe (w tym trasa rowerowa T3 przebiegająca przez ul. Brzozową), a dostęp do niezbędnych sklepów i infrastruktury zapewnią znane bielańskie centra handlowe.

Nieszablonowa architektura

Znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie Bielan Wrocławskich Domasław, od jakiegoś czasu cieszy się niesłabnąca popularnością wśród inwestorów, stając się kolejną „sypialnią” dla wielu wrocławian. Na jego terenie powstają bliźniaki i szeregówki – większość o przewidywalnym wyglądzie. Projekt DOMasław to inwestycja inna niż te, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Uwagę przykuwa bardzo ciekawa architektura utrzymana w duchu minimalizmu i prostoty, za którą stoi nie tylko design, ale także spójność i nowatorskie spojrzenie na zamysł nowoczesnego, komfortowego osiedla mieszkalnego. Domy – w zabudowie bliźniaczej, projektowane są w stylu popularnej obecnie „nowoczesnej stodoły” oraz dostępne są w dwóch różnych metrażach. Autorem projektu jest prowadzona przez Igora Kaźmierczaka wrocławska pracownia S3NS.

Dom szyty na miarę

Nie tylko zamysł architektoniczny wyróżnia Projekt DOMasław. Przyszli mieszkańcy osiedla mają możliwość aktywnego uczestnictwa w projektowaniu wnętrza i układu funkcjonalnego lokalu. Szeroki katalog dostępnych zmian lokatorskich umożliwia wprowadzenie szeregu modyfikacji w lokalizacji pomieszczeń w budynku. Wszystko to przy wsparciu profesjonalnego architekta oraz zespołu Pure Development. Na uwagę zasługuje również bogaty wybór opcji dodatkowych, w które klient może wyposażyć swój przyszły dom. Mowa tu o opcjach ekologicznych i energooszczędnych, takich jak instalacja fotowoltaiczna, rekuperacja czy zbiornik retencyjny na wodę opadową, a także takich, które podnoszą standard lokalu. Wszystko to sprawia, że uzyskujemy efekt „domu szytego na miarę” dostosowanego do indywidualnych potrzeb jego mieszkańców, pozwalającego cieszyć się spokojem podmiejskiej enklawy w nowoczesnym stylu.

Dodaj ogłoszenie