Niebezpieczna blacha na parkingu na dachu Magnolii [ZDJĘCIA]

sz
Ostra jak brzytwa blacha – listwa maskująca dylatację – „czekała” na kierowców, którzy korzystali z parkingu zlokalizowanym na dachu na Magnolii Park. Jeden z naszych Czytelników uszkodził swój samochód.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem. Na parkingu na dachu Magnolii Park oderwał się fragment listwy. Blacha niebezpiecznie wystawała na wysokości około metra. - Z poziomu kierowcy była totalnie niewidoczna. Zadziałała jak metalowa linka, której nie widać, a szkody wyrządziła - mówi Mateusz Wałęcki.

Ślady po wjechaniu w wystającą listwę na jego hondzie są m.in. na lusterku, szybie, światłach i karoserii.

Mężczyzna – po rozmowie ze świadkami - twierdzi, że już wcześniej zgłaszano sprawę obsłudze parkingu, ale nikt miał nie reagować. Niebezpieczną listwę usunięto dopiero po tym zdarzeniu.

- Sprawę zgłosiłem w dyrekcji Magnolii w poniedziałek, bo w niedzielę nie było komu. Odniosłem jednak wrażenie, że traktowany jestem jako sprawca zdarzenia, a nie poszkodowany – dodaje pan Mateusz.

Co na to władze Magnolii Park? Oto oświadczenie, które otrzymaliśmy w tej sprawie.

Jak tylko otrzymaliśmy zgłoszenie, uszkodzony element (listwa maskująca dylatację) został natychmiast usunięty przez nasz serwis techniczny.
Sprawa została potraktowana przez nas priorytetowo – już w poniedziałek osobiście z kierowcą spotkała się dyrektor centrum.
Spotkanie pozwoliło wyjaśnić okoliczności sytuacji. Kierowca podpisał oświadczenie, dzięki któremu ubezpieczyciel będzie mógł podjąć stosowne działania.
Listwy maskujące na parkingu (na dachu), jako elementy podlegające zużyciu, są regularnie wymieniane.

TSUE na wojnie z Polską

Wideo

Komentarze 79

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
Chyba niebezpieczna blachara ??
G
Gość
2019-06-19T13:11:34 02:00, Gość:

Hej, czy tam przypadkiem na tym parkingu nie stoja auta tych debili, którzy w nocy urządzaja sobie wyścigi po Lotniczej i Legnickiej oraz drifty? Widać po śladach, że drifciarze tam często się bujają po dachu. Magnolia w ogóle coś z tym robi? Może mają tam monitoring i tych cweli mozna zgłosić gdzieś.

2019-06-19T13:40:37 02:00, Gość:

przyjedź w niedziele i osobiście zwróć uwagę internetowy aktywisto :)

Taki z Ciebie kozak?

G
Gość
2019-06-19T13:35:47 02:00, Nsndn:

Jak można wjechać w wystającą blachę na parkingu?! Oczy wiózł w bagażniku?

2019-06-20T00:15:53 02:00, Gość:

A mozna wjechac w metalowa linke ktora jest na wysokosci wzroku? Jak widzisz ja na wprost siebie to chuja widzisz a nie blache Panie sokoli wzrok

Jak nic innego nie działa, to metalowa linka podziała

G
Gość
2019-06-19T13:11:34 02:00, Gość:

Hej, czy tam przypadkiem na tym parkingu nie stoja auta tych debili, którzy w nocy urządzaja sobie wyścigi po Lotniczej i Legnickiej oraz drifty? Widać po śladach, że drifciarze tam często się bujają po dachu. Magnolia w ogóle coś z tym robi? Może mają tam monitoring i tych cweli mozna zgłosić gdzieś.

2019-06-19T13:40:37 02:00, Gość:

przyjedź w niedziele i osobiście zwróć uwagę internetowy aktywisto :)

I tak wcześniej czy później ktoś dobierze im się do dupy.

G
Gość
2019-06-19T13:35:47 02:00, Nsndn:

Jak można wjechać w wystającą blachę na parkingu?! Oczy wiózł w bagażniku?

A mozna wjechac w metalowa linke ktora jest na wysokosci wzroku? Jak widzisz ja na wprost siebie to chuja widzisz a nie blache Panie sokoli wzrok

G
Gość
2019-06-19T16:00:04 02:00, Gość:

A od ubezpieczyciela kierowca usłyszy, że to brak zachowania szczególnej ostrożności ;-)

Czego mu serdecznie życzę, jak również innym robiącym sobie rajdy po Magnolii i Legnickiej.

G
Gość
A od ubezpieczyciela kierowca usłyszy, że to brak zachowania szczególnej ostrożności ;-)
G
Gość
Gazeta Wrocławska obniża loty, można by napisać, że sam redaktor, który to opisał driftuje poziomem dziennikarstwa. Zwykła sprawa dla ubezpieczalni.
G
Gość
2019-06-19T10:23:20 02:00, WCALE MI GO NIE ŻAL:

jak się kręci bączki, co widać po śladach, to taki efekt.

2019-06-19T10:59:44 02:00, Gość:

Tak jest panie rzeczoznawco. Autem przednionapedowym bsczki...

2019-06-19T11:12:06 02:00, ja:

tak, rzeczoznawco. bo te ślady gum na zdjęciu 7 to pewnie od roweru miejskiego, albo elektrycznej hulajnogi. :-D

2019-06-19T11:31:55 02:00, spostrzegawczy:

po grubości śladów stawiam na motocykle.

chyba k_rVVa z bocznym koszem

dla debili:

motocykl jest jednośladem

kupiony na olx może zostawiać 2 ślady ale nie w odległości ponad 1 metr

G
Gość
2019-06-19T13:11:34 02:00, Gość:

Hej, czy tam przypadkiem na tym parkingu nie stoja auta tych debili, którzy w nocy urządzaja sobie wyścigi po Lotniczej i Legnickiej oraz drifty? Widać po śladach, że drifciarze tam często się bujają po dachu. Magnolia w ogóle coś z tym robi? Może mają tam monitoring i tych cweli mozna zgłosić gdzieś.

przyjedź w niedziele i osobiście zwróć uwagę internetowy aktywisto :)

N
Nsndn
Jak można wjechać w wystającą blachę na parkingu?! Oczy wiózł w bagażniku?
G
Gość
Hej, czy tam przypadkiem na tym parkingu nie stoja auta tych debili, którzy w nocy urządzaja sobie wyścigi po Lotniczej i Legnickiej oraz drifty? Widać po śladach, że drifciarze tam często się bujają po dachu. Magnolia w ogóle coś z tym robi? Może mają tam monitoring i tych cweli mozna zgłosić gdzieś.
G
Gość
2019-06-19T10:23:20 02:00, WCALE MI GO NIE ŻAL:

jak się kręci bączki, co widać po śladach, to taki efekt.

2019-06-19T10:59:44 02:00, Gość:

Tak jest panie rzeczoznawco. Autem przednionapedowym bsczki...

2019-06-19T11:12:06 02:00, ja:

tak, rzeczoznawco. bo te ślady gum na zdjęciu 7 to pewnie od roweru miejskiego, albo elektrycznej hulajnogi. :-D

2019-06-19T11:31:55 02:00, spostrzegawczy:

po grubości śladów stawiam na motocykle.

Bączki to bączki... Nieważne czy motocyklem czy samochodem.

z
zgred
Sama się blacha zerwała:). A czarne ślady po driftingu to też się same zrobiły. Do tego w cudowny i zupełnie niewytłumaczalny sposób prowadzą akurat do tego porysowanego czerwonego autka:). Z jaką prędkością trzeba by przejechać po takiej już zerwanej z jednej strony blaszanej osłonie, żeby 'sama' wskoczyła na karoserię?
s
spostrzegawczy
2019-06-19T10:23:20 02:00, WCALE MI GO NIE ŻAL:

jak się kręci bączki, co widać po śladach, to taki efekt.

2019-06-19T10:59:44 02:00, Gość:

Tak jest panie rzeczoznawco. Autem przednionapedowym bsczki...

2019-06-19T11:12:06 02:00, ja:

tak, rzeczoznawco. bo te ślady gum na zdjęciu 7 to pewnie od roweru miejskiego, albo elektrycznej hulajnogi. :-D

po grubości śladów stawiam na motocykle.

Dodaj ogłoszenie