Nasza policjantka pobiegła maraton poniżej 3 godzin. Takiej kobiecie przestępca nie ucieknie!

JEW
Fantastyczne osiągnięcie policjantki z Dolnego Śląska. Sierżant Anna Ficner ze Złotoryi wystartowała po raz pierwszy w swojej sportowej karierze w Orlen Warsaw Marathon. Była druga wśród Polek, które ukończyły ten królewski dystans. Dominowały oczywiście zawodniczki z Kenii oraz Etiopii. Ręce same składają się do oklasków Pani Sierżant. Gratulujemy!

Sierż. Anna Ficner – policjantka ze Złotoryi wystartowała po raz pierwszy w swojej sportowej karierze w Orlen Warsaw Marathon. W imprezie tej wzięło udział ponad 20 tysięcy biegaczy. Zajmując 11 miejsce w kategorii open kobiet, policjantka była drugą Polką, która ukończyła ten królewski dystans, gdzie dominowały zawodniczki z Kenii oraz Etiopii.

Orlen Warsaw Marathon 2015 wygrali Etiopczycy Lemi Berhanu (z czasem 2:07:57) oraz Fatuma Sado (z czasem 2:25:26). Dla Anny Ficner był to pierwszy start na takim dystansie, tj. 42,195 km, w którym osiągnęła znakomity czas 2:57:25, zajmując 11 pozycję w kategorii open kobiet.