Naklejki na ścianę dające światło. Zegary i lampy ścienne...

  Naklejki na ścianę dające światło. Zegary i lampy ścienne jako ozdoby na ścianę

  Artykuł sponsorowany

  Polska

  Naklejki na ścianę dające światło. Zegary i lampy ścienne jako ozdoby na ścianę
  1/4
  przejdź do galerii
  Na rynku pojawiły się naklejki na ścianę, które potrafią znacznie więcej niż tylko dekorować ściany. Nowoczesne naklejki na ścianę mogą oświetlać całe pomieszczenie, albo na przykład odmierzać czas. Są zaopatrzone w energooszczędne zestawy z lampą, albo z zegarem. Te bardziej odważne naklejki znajdują zastosowanie nie tylko na ścianie, ale nawet na suficie.
  Naklejki na ścianę to ciekawa propozycja, zgodna z najnowszymi trendami w dekoracji wnętrz. Jej atutem jest niski koszt. Do tego efekt w pomieszczeniu jest duży, bo taka naklejka potrafi zupełnie odmienić charakter pomieszczenia i nadać mu świeży look.

  Koniecznie warto sięgnąć po naklejki na ścianę najwyższej jakości. Takie oferuje marka Hommy, wyłączny dystrybutor w Polsce produktów firmy Hommy więcej na http://hommy.com.pl. W ofercie Hommy znajdują się naklejki z lampami i zegarami (albo jednym i drugim), dostosowane do różnych pomieszczeń.

  Naklejka na ścianę nie do poznania
  Taka naklejka do niczego nie zobowiązuje. Może być zarówno stałą, funkcjonalną dekoracją na lata, jak i zachcianką chwili na jeden sezon. Korzystając z dobrych naklejek, niczym nie ryzykujemy, bo po ich ściągnięciu nie zostanie ani śladu.

  W ofercie naklejek na ścianę można znaleźć naklejki do pokoju dziecięcego, salonu, sypialni, czy kuchni. Niektóre przenoszą w bajkowy świat wróżek i skrzatów i pobudzają dziecięcą wyobraźnię. Inne oddają klimat wielkich metropolii i tchną oddechem Nowego Jorku czy Londynu. Jeszcze inne z przymrużeniem oka podkreślają charakter wnętrza.

  Która godzina? – tego zegara nie sposób przeoczyć (więcej pod linkiem: http://hommy.com.pl/glowna/39-zegar-hm-wsc-10es031.html)

  Naklejki na każdą ścianę
  W ofercie Hommy są zarówno klasyczne, jak minimalistyczne naklejki na ścianę. Wszystkie łączy jedno – wysoka jakość wykonania i miękka, elastyczna pianka Eva, która pięknie prezentuje się na każdej ścianie.

  Jeśli naklejki na ścianę mają stanowić ciekawą dekorację w pomieszczeniu i dodawać mu uroku, warto postawić na dobrej jakości materiał. Nieco grubsze materiały, wyglądają bardziej elegancko bez względu na strukturę ścian. Te cieńsze naklejki, naklejone na niekoniecznie idealnie równe powierzchnie ścian, często zamiast odwracać uwagę, jedynie uwypuklają niedoskonałości.

  Tam, gdzie nocują owieczki! Zegar ścienny dla dzieci małych i tych dużych (więcej pod linkiem: http://hommy.com.pl/zegary-dla-dzieci-i-mlodziezy/10-lampa-01.html).

  Naklejka naklejce nierówna
  Istotną kwestią jest też jakość kleju użytego w naklejkach. Ważne, żeby był na tyle mocny, żeby stabilnie trzymać się ściany, czy nawet sufitu i zostać na swoim miejscu do czasu, gdy chcemy je usunąć.

  Z drugiej strony nie może być za mocny, gdyż może uszkodzić farbę i wymusić nieplanowaną konieczność malowania ścian. A to przeczy filozofii naklejek, które powinny tak łatwo i bezproblemowo odchodzić, jak zostały naklejone.

  Podróż w nieznane – lampa globtrotera czy zegar? (zobacz więcej: http://hommy.com.pl/glowna/30-lampa-zegar-hm4-wcl-14017.html)

  Naklejka zwierciadłem duszy
  Coraz więcej dekoratorów wnętrz korzysta z naklejek na ścianę zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i publicznych. Takie naklejki, zaopatrzone dodatkowo w funkcję oświetlenia, czy zegara wpisują się w najnowsze trendy dizajnerskie.

  Pozwalają puścić wodze fantazji, do niczego nie zobowiązują i przede wszystkim cieszą ciekawym wzornictwem i wysokiej jakości aplikacjami. Ważnym atutem naklejek na ścianę jest też niska cena, która pozwala za naprawdę niewielkie pieniądze, odmienić pomieszczenie.

  Przy odrobinie szczęścia, można na hommy.com.pl trafić na ciekawe promocje i w dziale promocje zakupić taką lampę z naklejką na ścianę już za ok. 50zł. Oferty promocyjne można znaleźć na http://hommy.com.pl/promocje.

  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo