Najnowsza Strefa Biznesu już do pobrania!

Red.
Pojawiła się nowa „Strefa Biznesu”, czyli najbardziej lokalny i chętnie czytany magazyn gospodarczy na Dolnym Śląsku. Teraz dostępny w całości także jako darmowy PDF do pobrania!

„Strefa Biznesu” to dwumiesięcznik oraz serwis internetowy dedykowany przedsiębiorcom i biznesmenom działającym na Dolnym Śląsku. Dostarcza informacji o lokalnym rynku – przedstawia ważne inwestycje, nowe technologie oraz innowacyjne firmy i ich twórców. Wydanie magazynu „Strefa Biznesu” można było do tej pory znaleźć we wrocławskich biurowcach, hotelach i u dealerów samochodowych oraz instytucjach gospodarczych na Dolnym Śląsku. Jednak ze względu na obecną sytuację, związaną z epidemią wirusa COVID-19, zmieniliśmy sposób rozpowszechniania i prowadzimy też szeroką dystrybucję celowaną, czyli wysyłamy egzemplarze do właścicieli firm, prezesów i menedżerów firm dolnośląskich. Dodatkowo, z myślą o wszystkich czytelnikach, magazyn udostępniamy także w całości jako darmowy PDF do pobrania.

W najnowszym numerze Strefy Biznesu m.in.:

  • Dolny Śląsk na EXPO 2020 w Dubaju
  • Miedziowy gigant na świecie. Rozmowa z Marcinem Chludzińskim
  • Wonder Affair przykładem tego, jak kobiety radzą sobie w czasie pandemii.
  • Inkubatory Przedsiębiorczości – czy rzeczywiście pomogą Ci wystartować z biznesem?
  • Czy Dolny Śląsk wciąż jest atrakcyjny dla inwestorów? Rozmowa z Cezarym Przybylskim, marszałkiem województwa dolnośląskiego

Zapraszamy do pobierania i życzymy przyjemnej lektury!

Część poświęcona Forum ekonomicznemu w Karpaczu do pobrania poniżej:
Zapraszamy do pobierania i życzymy przyjemnej lektury!

Południowokoreańska oferta budowy elektrowni jądrowych.

Wideo