18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Naga kobieta na środku skrzyżowania w centrum Wrocławia (ZDJĘCIA)

JJ
Niecodzienne sceny rozegrały się w poniedziałkowy wieczór w samym centrum Wrocławia. Około 30-letnia kobieta publicznie obnażała się biegając na środku ruchliwego skrzyżowania. - Niech mnie ktoś w końcu przeleci! - krzyczała.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek około godziny 22 przy skrzyżowaniu ulic Piotra Skargi i Nowej obok Wzgórza Partyzantów.

Według relacji naszego czytelnika, który wykonał kilka zdjęć, około 30-letnia kobieta obnażała się publicznie, zdejmując co pewien czas części garderoby i bielizny. Siadała na słupkach krzycząc "niech mnie w końcu ktoś przeleci!" i wybiegała na środek skrzyżowania machając do przejeżdżających kierowców.

Przychodnie powiadomili policję. Mundurowi przyjechali na miejsce zdarzenia kilka minut po 22:00. Kobieta została zabrana do radiowozu.

Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, to nie pierwszy tego typu "wyczyn" tej pani w tych okolicach. Kobieta prawdopodobnie mieszka w pobliżu, jest już dobrze znana policjantom.

Mundurowi potwierdzili portalowi GazetaWroclawska.pl, że w poniedziałek zatrzymali kobietę, a następnie zawieźli na izbę wytrzeźwień. Na miejsce zdarzenia wezwano też karetkę pogotowia. Załoga karetki zdecydowała, że po wytrzeźwieniu pani trafi na konsultację psychiatryczną.

Przeczytaj także

Na tych wrocławskich osiedlach ludzie nie chcą mieszkać

Szczepionka Johnson&Jonshon w Polsce wcześniej niż zakładano

Wideo

Dodaj ogłoszenie