Relacja na żywo z meczu Śląsk - Polonia Warszawa (II połowa).

Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 4:0 (2:0)

Śląsk: Kelemen - Socha, Celaban, Fojut, Pawelec - Elsner, Dudek (Pietrasiak 85), Mila, Madej, Sobota (87 Cetnarski) - Diaz (74 Ł. Gikiewicz)

Polonia: Przyrowski - Jodłowiec, Kokoszka, Sadlok, Todorovski - Jeż, Bonin (46 Wszołek), Trałka, Piątek (66 Sikorski), Sultes (82 Sultes) - Cani.

Zobacz naszą relacją z I POŁOWY

KONIEC!
90 min GOOOOL! Pietrasiak! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Mili i Pietrasiak trafia!
87 min Cetnarski za Sobotę.
87 min Gikiewicz nad bramką głową.
Schodzi Sebastian Dudek.
84 min. Dariusz Pietrasiak gotowy deo wejścia.
Zmiana Miłosz Przybecki za Sultesa.
78 min. 3:0! Gikiewicz!!! Ale największą zasługę przy tej bramce ma Socha. Niczym Messi przebiegł kilkadziesiąt metrów, minął przed polem karnym obrońcę, podał, jeszcze jedna wymiana w szesnastce z Madejem i gol Gikiewicza!
Polonia dzisiaj wrzuca strasznie dużo piłek. Generalnie to Polonia jest częściej przy piłce i na połowie Śląska, ale to oczywiście nie świadczy o wyniku
74. Zmienia Diaza.
Łukasz Gikiewicz gotowy do wejścia.
72 min Przyrowski się bawi i ma za swoje. Diaz blokuje go przy próbie wybicia.
68 min. I ZNÓW NIE MA BRAMKI. Śląsk ma przewagę 5 na 3 tuż przed polem karnym rywali. Możliwości jest jednak zbyt wiele i Sobota zwyczajnie traci piłkę.
64 min. DIAZ! JAK-ON-TEGO-NIE-TRAFIŁ!? Dochodzi do kapitalnego prostopadłego podania, ma przed sobą tylko bramkarza, ale uderza nad poprzeczką!
Sultes dośrodkowuje, Cani prawie sięga piłki głową. Wiadomo jednak, że prawie robi różnicę...
Śląsk normalnie jak Barcelona! Tyle podań wymienia. Część z przypadku...
Wszołek czaruje, ale marny z niego magik.
CAŁA POLSKA W CIENIU ŚLĄSKA!
58 min Sobota już sprawny mija "ze dwóch" i wywalczył rzut rożny
Leży Sobota dośc brutalnie potraktowany. Leży też jeden z warszawiaków - Maciej Sadlok
Madej nieprzepisowo zatrzymywany
Kelemen wybija... w aut.
53 min Śląsk zamknięty na własnej połowie.
Znów rzut rożny dla Polonii
Trałka wprost w Kelemena. Wyglądał na zaskoczonego, że obrońcy do niego nie podchodzą, może dlatego strzelił w sam środek.
Teraz chwila oddechu dla gospodarzy. Dudek faulowany przed własnym polem karnym.
50 min Cani! Wślizgiem, obok.
Jakieś niewyobrażalne zamieszanie w polu karnym. Obrońcy mijają się z piłką, ale i mijają się napastnicy. Ktoś w końcu strzela, rzut rożny.
Dudek fauluje Caniego
Polonia ruszyła do ataku. Dośrodkowanie - strzał głową - obok słupka. Potem kolejne dośrodkowanie, i kolejne...
Jeż, od muru. Rzut rożny.
47 min Cani faulowany w tym miejscu. z którego Mila strzelił gola...