Mundial 2018: 1/4 finału, Brazylia - Belgia [WIDEO, SKRÓT MECZU]

DW
Zobacz skrót meczu Brazylia - Belgia.
Zobacz skrót meczu Brazylia - Belgia. EASTNEWS
Mundial 2018: Brazylia - Belgia BRAMKI, WYNIK. Reprezentacja Belgii pokonała Brazylię 2:1 po samobójczym trafieniu Fernandinho i genialnej bramce Kevina De Bruyne. Odpowiedź Brazylijczyków w postaci gola Renato Augusto nie wystarczyła - "Canarinhos" jadą do domu, podczas gdy Belgowie już czekają na półfinał z Francją. Zobacz skrót meczu Brazylia - Belgia.

SKRÓT MECZU: Brazylia - Belgia BRAMKI, WYNIK. Pechowe trafienie Fernandinho i zabójcza kontra
W 14. minucie Nacer Chadli bardzo mocno dograł z rzutu rożnego, piłka odbiła się od Fernandinho i wpadła do bramki! Ogromny pech pomocnika Manchesteru City. W 32. minucie Romelu Lukaku znakomicie utrzymał się przy piłce, minął kilku rywali, a później podał idealnie w tempo do De Bruyne. Belgijski pomocnik przyjął i huknął bez zastanowienia nie pozostawiając szans bramkarzowi.

SKRÓT MECZU: Brazylia - Beliga BRAMKI, WYNIK. Sędzia nie dał się nabrać. Gol Augusto na otarcie łez
W drugiej połowie arbiter spotkania najpierw wycofał decyzję o nieprawidłowo podyktowanym rzucie karnym, a następnie - w sytuacji, gdy "jedenastka" należała się Brazylijczykom - jego gwizdek milczał. W 76. minucie Renato Augusto idealnie pokazał się w polu karnym rywala i pewnym strzałem głową pokonał bramkarza Belgii.
Belgia zmierzy się w półfinale z Francją.

ZOBACZ SKRÓT MECZU BRAZYLIA - BELGIA

MŚ 2018 w GOL24

Materiał oryginalny: Mundial 2018: 1/4 finału, Brazylia - Belgia [WIDEO, SKRÓT MECZU] - Gol24