Motocykliści: Na ulicach wszyscy się zmieścimy

szZaktualizowano 
Wrocławskie Stowarzyszenie Motocyklistów (WSM) rozpoczęło akcję "Wszyscy się zmieścimy".

Akcja znana z innych miast, jak choćby Szczecin czy Łódź, ma na celu promowanie właściwych postaw wśród kierowców, które ma przełożenie płynną jazdę po mieście i zmniejszanie korków na drogach. Wkrótce na wrocławskich drogach pojawią się znaki promujące ideę - wszyscy się zmieścimy.

Członkowie WSM reklamują akcję również na różnych imprezach. Byli choćby na "Wrocławskiej Moto Jeździe na Stadionie Wrocław", przy zabezpieczeniu Triathlonu Mietków czy w czasie wrocławskich wydarzeń motocyklowych.

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 20

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Jestem motocyklom, rzondam osobnego pasa dla motocykli

M
Motocyklistka
2019-07-20T22:15:26 02:00, Gość:

Nauczcie się chamy kultury, potem porozmawiamy

Proszę tu nie generalizować, mało który motocyklista to "cham i burak". Warto zaznajomić się z danym środowiskiem zanim się je skomentuje zamiast trzymać się stereotypowych opinii.

Pozdrawiam.

G
Gość

Motocykle na ścieżki rowerowe z pedalarzami się bratajcie

G
Gość

Jeden motor ze zdjęcia nr 6 już się zmieścił ale na autostradzie. Liczy się?

G
Gość

Najgłupszym przewraca się w głowie najszybciej. Jakie zmieścimy się? I tak się mieścimy. Po h...j się przeciskacie pomiędzy samochodami? Żeby potem w imię bezpieczeństwa wystrzelić jak rakieta na zielonym świetle? Jest czerwone światło to stójcie w kolejce jak inni użytkownicy dróg i się mieścimy.

S
Stop ludzkiej głupocie!
2019-07-20T21:35:45 02:00, mieszkaniec:

Zwłaszcza wyjący po nocach i na jednym kole ...

2019-07-20T22:13:19 02:00, Gość:

Na co dzień mam okazję często oglądać motocyklistów jadących slalomem między samochodami z nadmierna prędkością w sposób zagrażających zwłaszcza im samym. A na skrzyżowaniach przepychajacych się między stojącymi samochodami na żyletkę jakby podjechanie 10m do przodu miało ich zbawić. Więc akcja ma dla mnie mało trafna nazwe, bo zachęca do patologii.

2019-07-20T22:27:33 02:00, Kiero.:

Mają takie prawo, nie popełniają wykroczenia, ale owszem zgodzę się z tobą, są debile, jak wszędzie i w każdym zawodzie. Kolejny problem jest taki, że masa posrańców jeździ bez prawa jazdy, zarówno wśród kierowców aut osobowych jak i motocyklistów i to oni są tym syfem na drodze. Pamiętaj, że bardzo dużo motocyklistów ma więcej kategorii praw jazdy niż większość użytkowników drogi i poznasz ich na drodze bardzo szybko, to są normalni ludzie.

2019-07-20T22:46:11 02:00, Gość:

Zgodnie z prawem, motocyklista ma jechać przy prawnej krawędzi jezdni, a nie środkiem czy lewą stroną.

Jakbyś to prawo znał, to nie pisał byś takich głupot, więc nie pouczaj innych, sam prawa nie znając. Ten Naród i tak już jest otumaniony, bo nie czyta, a jeszcze takich nauczycieli ma jak ty...

K
Kiero.
2019-07-20T22:18:02 02:00, Kiero.:

Nie mam nic do motocyklistów, jeżdżę bardzo dużym autem, stojąc w korku robię dla nich miejsce, bo sam jestem motocyklistom, ale wymagam takiego samego zrozumienia dla siebie, kocham swoją robotę, kocham jeździć, ale niestety moje wielkie auto nie jest takie prędkie jak motocykl i pamiętajcie motocykliści wszyscy się zmieścimy, a ja muszę jechać, bo tego wymaga ode mnie mój pracodawca. Miejcie na uwadze kierowców dużych aut, oni też nie wszystko widzą, chodzi o marywy punkt. Jakby ktoś chciał zobaczyć jak to jest zapraszam do mojego wielkiego auta...

2019-07-20T22:33:24 02:00, Gość:

To widać po znajomości języka polskiego, że jesteś "motocyklistom"

Poprawiłem wpis poniżej, bo się jakiś błąd wkradł, ale tego już nie doczytałeś, bo jesteś burak i masz buraczane teksty. Nic nie poradzimy, że wszyscy ci przeszkadzają i są twoimi wrogami. Teraz odejdź i jak zaczniesz myśleć to wróć.

G
Gość

najlepsze sa lale w 2 tonowych suvach - nigdy nie wpusci i staje tak żeby nie moc sie przecisnąć, oczywiście łeb w smartfonie

jak mozna caly czas sie patrzec w ten zasrany telefon, co te glupie pimpy tam szukaja

M
Moto

Zamiast promocji dziwnej akcji/po komentarzach można już określić jej skutek/ to moze towarzystwo wezmie sie za lobbowanie na rzecz jazdy po buspasach. Tam bedzie duzo miejsca bez łaski od ######

G
Gość

Właśnie widać na 6 zdjęciu jakimi egoistami są moturkowi. Takiego wała jak im miejsce będę robił.

G
Gość
2019-07-20T22:33:24 02:00, Gość:

To widać po znajomości języka polskiego, że jesteś "motocyklistom"

Przecież zaraz dał sprostowanie.

G
Gość
2019-07-20T21:35:45 02:00, mieszkaniec:

Zwłaszcza wyjący po nocach i na jednym kole ...

2019-07-20T22:13:19 02:00, Gość:

Na co dzień mam okazję często oglądać motocyklistów jadących slalomem między samochodami z nadmierna prędkością w sposób zagrażających zwłaszcza im samym. A na skrzyżowaniach przepychajacych się między stojącymi samochodami na żyletkę jakby podjechanie 10m do przodu miało ich zbawić. Więc akcja ma dla mnie mało trafna nazwe, bo zachęca do patologii.

2019-07-20T22:27:33 02:00, Kiero.:

Mają takie prawo, nie popełniają wykroczenia, ale owszem zgodzę się z tobą, są debile, jak wszędzie i w każdym zawodzie. Kolejny problem jest taki, że masa posrańców jeździ bez prawa jazdy, zarówno wśród kierowców aut osobowych jak i motocyklistów i to oni są tym syfem na drodze. Pamiętaj, że bardzo dużo motocyklistów ma więcej kategorii praw jazdy niż większość użytkowników drogi i poznasz ich na drodze bardzo szybko, to są normalni ludzie.

Zgodnie z prawem, motocyklista ma jechać przy prawnej krawędzi jezdni, a nie środkiem czy lewą stroną.

G
Gość
2019-07-20T22:18:02 02:00, Kiero.:

Nie mam nic do motocyklistów, jeżdżę bardzo dużym autem, stojąc w korku robię dla nich miejsce, bo sam jestem motocyklistom, ale wymagam takiego samego zrozumienia dla siebie, kocham swoją robotę, kocham jeździć, ale niestety moje wielkie auto nie jest takie prędkie jak motocykl i pamiętajcie motocykliści wszyscy się zmieścimy, a ja muszę jechać, bo tego wymaga ode mnie mój pracodawca. Miejcie na uwadze kierowców dużych aut, oni też nie wszystko widzą, chodzi o marywy punkt. Jakby ktoś chciał zobaczyć jak to jest zapraszam do mojego wielkiego auta...

To widać po znajomości języka polskiego, że jesteś "motocyklistom"

K
Kiero.
2019-07-20T21:35:45 02:00, mieszkaniec:

Zwłaszcza wyjący po nocach i na jednym kole ...

2019-07-20T22:13:19 02:00, Gość:

Na co dzień mam okazję często oglądać motocyklistów jadących slalomem między samochodami z nadmierna prędkością w sposób zagrażających zwłaszcza im samym. A na skrzyżowaniach przepychajacych się między stojącymi samochodami na żyletkę jakby podjechanie 10m do przodu miało ich zbawić. Więc akcja ma dla mnie mało trafna nazwe, bo zachęca do patologii.

Mają takie prawo, nie popełniają wykroczenia, ale owszem zgodzę się z tobą, są debile, jak wszędzie i w każdym zawodzie. Kolejny problem jest taki, że masa posrańców jeździ bez prawa jazdy, zarówno wśród kierowców aut osobowych jak i motocyklistów i to oni są tym syfem na drodze. Pamiętaj, że bardzo dużo motocyklistów ma więcej kategorii praw jazdy niż większość użytkowników drogi i poznasz ich na drodze bardzo szybko, to są normalni ludzie.

K
Kiero.
2019-07-20T22:18:02 02:00, Kiero.:

Nie mam nic do motocyklistów, jeżdżę bardzo dużym autem, stojąc w korku robię dla nich miejsce, bo sam jestem motocyklistom, ale wymagam takiego samego zrozumienia dla siebie, kocham swoją robotę, kocham jeździć, ale niestety moje wielkie auto nie jest takie prędkie jak motocykl i pamiętajcie motocykliści wszyscy się zmieścimy, a ja muszę jechać, bo tego wymaga ode mnie mój pracodawca. Miejcie na uwadze kierowców dużych aut, oni też nie wszystko widzą, chodzi o marywy punkt. Jakby ktoś chciał zobaczyć jak to jest zapraszam do mojego wielkiego auta...

Miało być MOTOCYKLISTĄ, ale słownik coś nie zastartował;-)

Dodaj ogłoszenie