Mój reporter

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!
  • Chciałbyś by reporterzy podjęli jakiś temat? Masz pytanie do redakcji? Zadaj je za pomocą poniższego formularza!
  • Jak tylko redakcja zacznie pracować nad odpowiedzią, tutaj zobaczysz swoje pytanie, a także pytania od innych Czytelników.
  • Głosuj na pytania zadane przez innych Czytelników i wskaż redakcji najważniejsze tematy do opisania.
  • W momencie kiedy odpowiedź będzie gotowa, znajdziesz ją tutaj opublikowaną razem z Twoim pytaniem.
  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia: Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.
  Mój reporter
  • Ryszard Kowalski pyta:
   Dlaczego obwodnica śródmiejska (w ciągu ulic Armii Krajowej, Wiśniowej, Hallera i dalej) nie jest uprzywilejowana pierwszeństwem przejazdu oraz tzw. "zieloną falą"?

   1

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!312

  • Adam Skolimowski pyta:
   Czy prezydent przestanie wyprowadzać publiczne pieniądze do prywatnej firmy zwanej Śląsk Wrocław? Czy nie powinna się tym zainteresować prokuratura?

   2

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!180

  • Anna Kowalska pyta:
   Idzie wiosna:) Zimowe roztopy odsłoniły trawniki,chodniki,ścieżki,ulice.... Zastanawiam się kiedy miasto poważnie weźmie się za psie kupy,tony śmieci walających się na skwerach itp. płacę podatki i mam wrażenie,że tego miasta się nie sprząta :(

   3

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!122

  • Pawel Banasik pyta:
   Dlaczego za taksówkę z lotniska z postoju zapłaciłem 120 zł ? A z jakiej kolwiek innej firmy ten sam kurs kosztuje max 60 zł?

   4

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!102

  • Basia Kaczmarek pyta:
   Czy to prawda, że kara za wyrzucenie psiej kupy do zwykłego kubła na śmieci jest większa niż za pozostawienie jej na trawniku?

   5

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!98

  • Jan Kowalski pyta:
   Dlaczego założony (za ciężkie pieniądze) w MPK monitoring nie jest używany przez motorniczych i kierowców - jako codzienny użytkownik MPK zauważyłem że w 99 % przypadkach monitory przekazujące obraz z kamer u kierowców i motorniczych są wyłączone - więc po co w ogóle miasto wydało nasze podatki na ich montaż ?

   6

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!90

  • Grzegorz Kałuża pyta:
   W jaki sposób można zwalczyć palenie papierosów na przystankach komunikacji miejskiej? Mimo panującego zakazu mało kto przestrzega tego zakazu a zwrócenie uwagi takiej palącej osobie kończy się zwykłym wyśmianiem lub odmową przeważnie.

   7

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!85

  • Jacek Kulka pyta:
   Czy powstanie miejska strona internetowa z możliwością podglądu obrazu z kamer monitoringu miejskiego dla mieszkańców i turystów?

   8

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!82

  • Krzysztof Paździorek pyta:
   Dlaczego drogi na koronie wałów przy Odrze, np. w okolicy Trestna i Blizanowic, są przegradzane szlabanami tak szerokimi ze nawet rowerem nie da się ich ominąć? Nie sposób korzystać z nich z rowerem. Czy po tych drogach po prostu nie wolno jeździć rowerami? Czy ktoś nie pomyślał?

   9

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!79

  • Krzysztof Bosak pyta:
   Co się dzieje z terenem przy skrzyżowaniu Długosza/Czajkowskiego? Od 6 lat ogrodzony, żadne prace nie są prowadzone

   10

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!78

  1 3 4 5 ... 17 »

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy