MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Mój Reporter: Czy we Wrocławiu będzie lodowisko, jak rok temu przy stadionie?

Marcin Torz
Wrocław, lodowisko przy Stadionie Miejskim
Wrocław, lodowisko przy Stadionie Miejskim Fot. Tomasz Hołod/Polskapresse
Dowiedzieliśmy się już, że nie będzie w tym roku lodowiska na Pergoli, a czy będzie dostępne jakieś inne otwarte lodowisko, jak np. ostatnio pod stadionem? - pyta nasza Czytelniczka Emilia. Odpowiedzi szukał reporter Marcin Torz.

Mamy dobre wieści. Podobnie jak przed rokiem, w tym sezonie również będzie działało odkryte lodowisko przy Stadionie Miejskim.

Ma nim zarządzać spółka miejska Spartan. Tym razem obiekt nie będzie miał sponsora tytularnego - przypomnijmy, że rok temu taką funkcję spełniała Toshiba. Japończycy w tym roku jednak nie zdecydowali się na udział w tym przedsięwzięciu.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie lodowisko koło stadionu zostanie uruchomione. Na pewno stanie się to w grudniu, ale nie ustalono jeszcze konkretnej daty. Rzeczywiście, w tym roku nie będzie działało lodowisko na Pergoli.

Na razie we Wrocławiu można skorzystać z krytych lodowisk należących do Spartana.

Lodowisko Orbita przy ul. Wejherowskiej 34 otwarte jest od 1 października. Można z niego skorzystać od poniedziałku do piątku od godz. 17 do 21 oraz w soboty i niedziele od godz. 8 do 21 (przerwa na czyszczenie lodu 16.00 - 17.00).

Od 1 listopada czynne jest też lodowisko przy ul. Spiskiej 1. Tu można się poślizgać w dni powszednie od godz. 17 do 22 (czyszczenie lodu od 19 do 20), a w soboty i niedziele od godz. 8 do 22 (czyszczenie lodu 12-13, 16-17 i 19-20).

Na obu lodowiskach za bilet w poniedziałki zapłacimy 7 zł, od wtorku do piątku bilet normalny kosztuje 10 zł, a ulgowy 8 zł. W soboty niedziele i święta - odpowiednio 13 i 11 zł. Wypożyczenie łyżew kosztuje 6 zł, ale trzeba zostawić kaucję - 150 zł (ewentualnie zamiast kaucji - dokument ze zdjęciem).

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska