Młodzież WKS Śląska trzecia w Polsce! W małym finale pokonali Legię Warszawa

RH
fot. PZKosz
W meczu o 3. miejsce Młodzieżowego Pucharu Polski zawodnicy U20 WKS Śląska Wrocław pokonał Legię Warszawa 87:70, tym samym zajmując trzecie miejsce w turnieju. Dodatkowym smaczkiem dla wrocławian był fakt, że spotkanie było rozgrywane w Arenie Ursynów. Najskuteczniejszym zawodnikiem Śląska (po raz kolejny) był Kacper Gordon, autor 25 pkt i 8 zb. Double-double zanotował Kacper Marchewka z 17 pkt i 10 zb.

WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 87:70 (21:23, 26:19, 17,13, 23:15)
Śląsk: Gordon 25, Marchewka 17, Walski 15, Kozłowski 13, Lewandowski 7, Azimka 6, Kuczyc 3, Styczeń 0.
Legia: Zozuń 15, Szewczyk 12, Groyh 11, Kucharski 9, Atanowicz 5, Przelazły 5, Piliszczuk 4, Karpik 3, Sadowski 3, Proczek 3, Łysiak 0.

Aleksander Śliwka - Orlen

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie