MKP Wołów - Ślęza Wrocław 0:4. Wrocławski Puchar Polski dla Żółto-Czerwonych

Ślęza Wrocław po raz trzeci z rzędu wygrała Puchar Polski okręgu wrocławskiego. W środowym finale pokonała 4:0 MKP Wołów. Wszystkie bramki padły jeszcze przed przerwą.

Gospodarze - którzy na co dzień graja na szczeblu IV ligi - byli tłem na rywali. W ciągu pierwszych 45 minut po dwa razy na listę strzelców wpisali się Alefe Lima i Dominik Krukowski. Druga połowa nie miała już historii.

Zwycięzcy czterech dolnośląskich okręgów (Wrocław, Legnica, Jelenia Góra, Wałbrzych) połączeni zostali w półfinałowe pary regionalnego PP. I tak - Ślęza podejmować będzie u siebie lidera III ligi rezerwy Zagłębia Lubin, a Łużyce Lubań Lechię Dzierżoniów. Te mecze zaplanowano na 18.05. Finał - 1.06.