Mix czy abonament? Wszystko, co musisz wiedzieć o pierwszym telefonie dla dziecka

Materiał informacyjny Play
Udostępnij:
Wybór pierwszego telefonu dla dziecka to ważna sprawa. Inwestujemy w ten sposób w rozwój dziecka i jego wiedzę z zakresu nowych technologii oraz sposobów komunikacji. Ważne jest też bezpieczeństwo. Warto poznać korzyści z wybrania abonamentu i oferty mix, szczególnie obecnie, w okresie przedświątecznym, kiedy wielu rodziców decyduje się podarować dziecku pierwszy telefon pod choinkę. Przyjrzyjmy się bliżej dostępnym wariantom, a także dodatkowym usługom, które pomogą dziecku bezpiecznie poruszać się po wirtualnym świecie.

Telefon dla dziecka – mix czy abonament?

Przygotowaliśmy w Play specjalną ofertę dla rodziców, którzy szukają telefonu dla dziecka. Junior Box jest pierwszą ofertą, która łączy korzyści zarówno dla rodziców, jak i dla najmłodszych użytkowników. Z pewnością atrakcyjna jest również cena, która zaczyna się od 30 zł w ofercie mix i od 35 zł w ofercie abonamentowej. Dodatkowo dostajemy wybór między wersją mix, która pozwoli na zachowanie pewnej elastyczności, a abonamentem, czyli świetnym sposobem nauczenia pociechy zarządzania miesięcznymi zasobami. To pierwsza tego typu oferta na rynku skierowana do rodziców i ich dzieci.

play

Każdy wariant oferty Junior Box zawiera telefon dla dziecka, atrakcyjny prezent oraz dostęp do usługi Bezpieczna Rodzina na 3 miesiące gratis w przypadku oferty abonamentowej. To doskonały sposób, by zapewnić najmłodszym swobodną komunikację i dać im szansę na bezpieczne odkrywanie wirtualnego świata.

Bezpieczna Rodzina – zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka

Aby zapewnić najmłodszym odpowiednie środowisko do obsługi smartfona, powstała usługa Bezpieczna Rodzina. Jej ważną częścią jest lokalizowanie smartfona według danych GPS – dzięki temu zawsze wiesz, gdzie w danym momencie jest Twoje dziecko – i powiadomienie rodzica, gdy znajdzie się tam, gdzie być nie powinno. Istnieje możliwość wyznaczenia stref, w których nasza pociecha może przemieszczać się bez alarmowania rodziców. Ponadto możemy wdrożyć ograniczenia czasu korzystania z aplikacji i usług. Mamy do dyspozycji zarówno ochronę swojego dziecka w czasie rzeczywistym, jak i informacje, gdzie było poprzedniego dnia (lub 7 dni wstecz w przypadku pakietu premium).

play

Akademia Team Play – telefon to nie tylko zabawka. Nauka zdalna w dobie kryzysu

Edukacja zmienia się wraz z postępem technologii, co doskonale widoczne jest zwłaszcza w 2020 roku, gdy szkoły zmuszone były przejść na zdalne nauczanie. Dostęp do materiałów wideo mówiących o fotografii, gotowania, gamingu, ruchu, mody i tak zwanych umiejętności cyfrowych może pozwolić twojemu dziecku odkryć nowe powołanie w życiu i rozwijać unikatowe pasje. Akademia Team Play napędzana jest przez sławne osoby ze świata internetu – Paulina Mikuła, Martin Stankiewicz, Blowek, Gimper i Izak to tylko niektóre z nich! Zaproś swoje dziecko do korzystania z niezwykłych materiałów, które będą wspierać jego rozwój.

Junior Box – co Play oferuje najmłodszym?

Wszystkie z tych usług są dostępne w ofercie Junior Box, która łączy zestaw ze smartfonem, gadżet i dostęp do aplikacji Bezpieczna Rodzina. W Play zawsze możesz liczyć na promocje, które skupiają różne pakiety, zapewniając atrakcyjne ceny i dodatkową dawkę szczęścia. Oto urządzenia dostępne w różnych wariantach Junior Box:

  • Junior Box MIX Klasyczny – słuchawki Bluetooth „MIŚ” i wydajny smartfon LG K41S z poczwórnym aparatem za zaledwie złotówkę,
  • Junior Box MIX Elastyczny – znakomicie oceniany przez recenzentów smartfon Xiaomi Redmi 9A i wodoszczelna inteligentna opaska Xiaomi Mi Band 4,
  • Junior Box w abonamencie z dwoma numerami – 6,5-calowy smartfon Motorola E7 Plus i smartband Xiaomi Mi Band 4.

W obrębie ofert Junior Box znajdziesz także darmowy dostęp do pakietu Bezpieczna Rodzina. W przypadku ofert mix usługa jest dostępna bez opłat przez miesiąc, z kolei abonament to trzy miesiące bezpłatnego korzystania ze specjalnej ochrony dla najmłodszych. Nie zapomnij także odwiedzić Akademii Team Play!

play

Telefon dla dziecka – prezenty w świątecznej promocji Play

Decydując się na niezwykły zestaw Junior Box, możesz liczyć na prezent – bezprzewodowe słuchawki w kształcie misia, które pozwalają na 3 godziny słuchania muzyki za pomocą Bluetooth, albo Xiaomi Mi Band 4, wysokiej klasy opaskę smart. To idealny prezent na święta zarówno dla najmłodszych, jak i starszych dzieci!

Advertisement

Advertisement

Materiał oryginalny: Mix czy abonament? Wszystko, co musisz wiedzieć o pierwszym telefonie dla dziecka - Polska Times