reklama

MISTRZOWIE URODY Najlepsi fryzjerzy, kosmetyczki, stylistki paznokci, salony urody - WYNIKI GŁOSOWANIA!

Anna Bijak
Anna Bijak
Zaktualizowano 
Zakończyło się głosowanie FINAŁOWE w plebiscycie Mistrzowie URODY! Wręczenie nagród nastąpi 24 listopada na tegorocznych Targach BEAUTY FAIR & HAIR FAIR - największym wydarzeniu w branży fryzjersko-kosmetycznej w Polsce południowej.

KLIKNIJ i zobacz wyniki plebiscytu:

Fryzjer Roku
Kosmetyczka Roku
Stylistka Paznokci Roku
Make-Up Artist Roku
Salon Fryzjerski Roku
Studio Urody Roku
Linergistka Roku
Masażysta Roku
Dietetyk Roku
Barber Roku
Podolog Roku
Trener Personalny Roku
Gabinet/Klinika Medycyny Estetycznej Roku

____________________

KLIKNIJ i zobacz wyniki etapu powiatowego:

Fryzjer Roku
Kosmetyczka Roku
Stylistka Paznokci Roku
Make-Up Artist Roku
Salon Fryzjerski Roku
Studio Urody Roku

____________________

Targi BEAUTY FAIR & HAIR FAIR to największa impreza targowa w Polsce skierowana do branży kosmetyki profesjonalnej, fryzjerstwa, makijażu i stylizacji paznokci. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku Branżowe Targi Kosmetyczne BEAUTY FAIR & Festiwal Fryzjerski HAIR FAIR odbędą się w sobotę i w niedzielę, 23-24 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach i mają niezwykle atrakcyjny program.


BEAUTY FAIR

Targom towarzyszy wielki plebiscyt, w którym głosami klientów wybrani zostaną najlepsi fryzjerzy, kosmetyczki, stylistki paznokci, makijażystki a także salony fryzjerskie i salony kosmetyczne. Można też głosować na linergistki, masażystów, podologów, dietetykow, barberów, trenerów personalnych oraz gabinety/kliniki medycyny estetycznej. Zwycięzcy w każdej kategorii plebiscytu odbiorą dyplomy i nagrody podczas targów.

- Udział w naszej akcji jest znakomitą promocją – mówi Anna Bijak, dyrektor marketingu "Gazety Wrocławskiej" - Przez cały czas trwania akcji będziemy prezentować na łamach gazety liderów rankingów, a późnej zwycięzców. Będziemy ich przedstawiać także w internecie i - co bardzo ważne - także na naszych fanpage'ach w serwisie Facebook. Taki zasięg gwarantuje skuteczność promocji.

W branży poświęconej urodzie najważniejsza jest ocena klientów. Dlatego zwycięzcy naszej akcji zostaną wybrani właśnie ich głosami – osobno w każdym mieście i powiecie województwa dolnośląskiego.

Nagrody dla Mistrzów Urody

Co roku Targom BEAUTY FAIR & HAIR FAIR towarzyszy wielki plebiscyt, w którym głosami klientów wybierani są Mistrzowie Urody.
- Co roku miło nam gościć laureatów plebiscytu - dodaje Krzysztof Gronowicz. - W tym roku także plebiscyt będzie miał wyjątkowy i rekordowy zasięg, ponieważ nagrodzeni zostaną laureaci aż z dwóch województw - śląskiego oraz dolnośląskiego. Przez dwa dni na głównej scenie targów dyplomy i nagrody odbierze ponad 200 mistrzów urody z południowej Polski!

Dwa etapy głosowania

Plebiscyt, który prowadzą wspólnie "Gazeta Wrocławska" i "Dziennik Zachodni", zostanie przeprowadzony w dwóch etapach.

Najpierw głosowanie odbędzie się w miastach i powiatach województwa dolnośląskiego, gdzie kandydaci będą walczyć o tytuły: Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku, Stylistka Paznokci Roku, Make up Artist Roku, Salon Fryzjerski Roku, Studio Urody Roku. Laureaci w każdej z tych kategorii zdobędą awans do drugiego etapu głosowania - wojewódzkiego finału, który wyłoni najlepszych w całym regionie.

Doskonała promocja w gazecie, internecie i na Facebooku

Plebiscyt Mistrzowie Urody ma ogromną siłę promocyjną. Zapewnia ją nie tylko zwycięstwo w głosowaniu, ale nawet sam udział w akcji. Liderzy głosowania są na bieżąco prezentowani w gazecie, w internecie i przede wszystkim na Facebooku. To właśnie tam klienci najpierw zgłaszają kandydatów na nagród, a później dowiadują się, kto jest najlepszy. Posty o plebiscycie osiągają wielkie zasięgi.

Wielką promocję zwycięzcom zapewni także specjalny dodatek "Mistrzowie Urody", który po zakończeniu głosowania zostanie dołączony do całego nakładu. Zaprezentujemy w nim wszystkich laureatów plebiscytu z każdego miasta i powiatu. Dołączenie dodatku będzie zapowiadane w gazecie, w internecie i na Facebooku. Dzięki temu dodatek z pewnością stanie się przewodnikiem po branży uroda w naszym województwie.

KLIKNIJ na okładkę i zobacz dodatek prezentujący zwycięzców poprzednich edycji plebiscytu z województwa pomorskiego. Podobny dodatek prezentujący zwycięzców z województwa dolnośląskiego zostanie dołączony w tym roku do "Gazety Wrocławskiej"

Uroczyste zakończenie na Targach BEAUTY FAIR & HAIR FAIR

Zwycięzcy w każdej kategorii plebiscytu, z każdego miasta i powiatu odbiorą dyplomy i nagrody na głównej scenie podczas Targów BEAUTY FAIR & HAIR FAIR.

Zobacz zdjęcia z gali wręczenia nagród Mistrzom Urody 2018

Mistrzowie Urody 2018 nagrodzeni w Katowicach ZOBACZ ZDJĘCIA...

Ważne terminy

► Głosowanie w plebiscycie rozpoczęło się 20 września.
► Zgłoszenia kandydatów były przyjmowane do 7 października.
► W powiatowych kategoriach głosowanie będzie prowadzone w dwóch etapach.
► Pierwszy, miejsko-powiatowy etap trwał do środy, 23 października, do godziny 21:00.
► Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansowali do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym etapie głosowania.
► Głosowanie w wojewódzkim finale plebiscytu rozpocznie się 25 października i będzie trwało do 6 listopada, do godziny 21.00.
► Nagrody wręczymy 24 listopada podczas Targów BEAUTY FAIR & HAIR FAIR

Czekają cenne nagrody!

Kandydaci, którzy w pierwszym etapie Plebiscytu, w każdym mieście i powiecie, w kategorii Fryzjer Roku uzyskają najwięcej głosów zdobędą:

 • tytuł Fryzjera Roku w mieście lub powiecie
 • awans do finału wojewódzkiego z zachowaniem głosów z etapu powiatowego
 • dyplom
 • zaproszenie na targi Beauty Fair 2019
 • zaproszenie na pokaz nowoczesnego fryzjerstwa

Kandydatki, które w pierwszym etapie Plebiscytu, w każdym mieście i powiecie, w kategoriach Kosmetyczka Roku,Stylistka Paznokci Roku i Make up Artist Roku
uzyskają najwięcej głosów zdobędą:

 • tytuł Kosmetyczki Roku w mieście lub powiecie
 • awans do finału wojewódzkiego z zachowaniem głosów
 • dyplom
 • zaproszenie na targi Beauty Fair 2019
 • voucher upoważniający do zniżki na kwotę 300 zł do realizacji w biurze podróży Click@Go

Kandydaci, którzy w pierwszym etapie Plebiscytu, w każdym mieście i powiecie, w kategoriach Salon Fryzjerski Roku i Studio Urody Roku
uzyskają najwięcej głosów zdobędą:

 • tytuł odpowiednio Salonu Fryzjerskiego Roku lub Salonu Kosmetycznego Roku w mieście lub powiecie

 • awans do finału wojewódzkiego z zachowaniem głosów z etapu powiatowego

 • dyplom

 • zaproszenie na targi Beauty Fair 2019

 • voucher na reklamę w "Gazecie Wrocławskiej", serwisach gazetawroclawska.pl oraz naszemiasto.pl o wartości 3000 złotych

  Zdobywcy drugich i trzecich miejsc w tych kategoriach otrzymają vouchery na reklamę o wartości 2000 zł (II miejsce) i 1000 zł (III miejsce).

  Wojewódzki finał kategorii powiatowych

  Kandydaci, który w drugim etapie Plebiscytu, w kategoriach Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku, Stylistka Paznokci Roku oraz Make up Artist Roku zajmą pierwsze miejsca, otrzymają:

  • najważniejsze wojewódzkie tytuły Fryzjera, Kosmetyczki, Stylistki Paznokci i Make up Artist Roku Województwa Dolnośląskiego

  • dyplomy

  • vouchery na weekendowy wyjazd dla dwóch osób do hotelu SPA

  • elegancki zegarek

  • całostronnicową prezentacje w miesięczniku MM Trendy

   Dodatkowo laureatki miejsc od I do III w kategorii stylista paznokci otrzymają voucher na warsztaty dla Stylistów Paznokci "Nie wszystko da się zamalować" organizowane podczas targów Beauty Fair 2019 oraz vouchery na zakupy na stoisku AArkada&Podoland na kwoty 500 zł (I miejsce), 300 zł (II miejsce) i 250 zł (III miejsce).

   Kandydaci, którzy w drugim etapie Plebiscytu, w kategoriach Salon Fryzjerski Roku i Studio Urody Roku zajmą pierwsze miejsce, otrzymają:

  • tytuł odpowiednio Salonu Fryzjerskiego Roku lub Studia Urody Roku Województwa Dolnośląskiego

  • dyplom

  • voucher na kampanię reklamową w mediach Polska Press na kwotę 5000 złotych brutto

  • całostronnicową prezentację w miesięczniku MM Trendy lub Strefa Biznesu

   Laureaci drugiego i trzeciego miejsca w tych kategoriach otrzymają vouchery na reklamę o wartości 3000 zł (II miejsce) i 2000 zł (III miejsce).

   ## Nagrody dla laureatów w wojewódzkich kategoriach plebiscytu

   Zwycięzcy w wojewódzkich kategoriach Linergistka Roku, Dietetyk Roku, Masażysta Roku, Trener Personalny Roku, oraz Barber Roku zdobędą:

  • tytuł zwycięzcy w danej kategorii

  • zaproszenie na Targi Beauty Fair 2019

  • dyplom wręczany na głównej scenie podczas Targów Beauty Fair 2019

  • dwuosobowe zaproszenia na weekendowy pobyt w komfortowym hotelu ze SPA.

   Laureaci drugiego i trzeciego miejsca w tych kategoriach także odbiorą dyplom na głównej scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Targach Beauty Fair 2019. Otrzymają także dwuosobowe zaproszenia na kolację w znakomitej restauracji oraz dwuosobowe zaproszenie na wydarzenie artystyczne.

   Laureaci I, II i III miejsca w kategorii Gabinet/Klinika Medycyny Estetycznej otrzymają:

 • tytuł Gabinetu/Kliniki Medycyny Estetycznej Dolnego Śląska

 • zaproszenie na Targi Beauty Fair 2019

 • dyplom wręczany na głównej scenie podczas Targów Beauty Fair 2019

 • voucher na kampanię reklamowową w mediach Polska Press o wartosci 4000 zł (I miejsce), 3000 zł (II miejsce) i 2000 zł (III miejsce).

Informacji o akcji udziela Natalia Niedzielska-Burdzy
tel. 797 607 891 (pon. - pt. w godz. 9-16),
e-mail: natalia.niedzielska-burdzy@polskapress.pl

Regulamin plebiscytu

Expose premiera - orto najważniejsze obietnice Morawieckiego

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3