MISTRZOWIE URODY 2017 | Szukamy kandydatów!

Redakcja
Udostępnij:
Najlepsi, perfekcyjni, wyznaczający trendy - tacy są Mistrzowie Urody 2017. Laureatów w dwunastu kategoriach tego prestiżowego plebiscytu wybiorą w głosowaniu Dolnoślązacy - ich najwierniejsi Klienci. Zgłaszajcie swoich mistrzów - fryzjerów, kosmetyczki, makeup artist, linergistki czy salony SPA. Pełna lista kategorii poniżej.

Wielka akcja Mistrzowie Urody ma wyłonić osoby, które są najlepsze w swojej branży, cieszą się szacunkiem oraz uznaniem klientów.
Zgłoszenia zbieramy w 12 kategoriach dolnośląskich:

-FRYZJER 2017
-KOSMETYCZKA/KOSMETOLOG 2017
-STYLISTKA PAZNOKCI 2017
-SALON FRYZJERSKI 2017
-STUDIO URODY 2017
-SPA 2017
-MAKIJAŻYSTKA/MAKEUP ARTIST 2017
-LINERGISTKA 2017
-MASAŻYSTA 2017
-PODOLOG 2017
-DIETETYK 2017
-TRENER PERSONALNY 2017

- Udział w naszej akcji jest znakomitą promocją – mówi Anna Bijak, dyrektor marketingu Gazety Wrocławskiej. - Przez cały czas trwania akcji będziemy prezentować na łamach gazety liderów rankingów, a późnej zwycięzców. Będziemy ich przedstawiać także w internecie i - co bardzo ważne - także na naszych fanpage'ach w serwisie Facebook. Taki zasięg gwarantuje skuteczność promocji.

ZGŁOŚ KANDYDATA DO MISTRZA URODY 2017 POPRZEZ ANKIETĘ - KLIKNIJ!

Nagrodami w plebiscycie będą kampanie reklamowe na łamach Gazety Wrocławskiej, tygodników dolnośląskich i portalach internetowych: naszemiasto.pl i gazetawroclawska.pl. Dodatkowo laureaci otrzymają nagrody rzeczowe podczas uroczystego spotkania finałowego, na które zaprosimy wszystkich laureatów.

W branży poświęconej urodzie najważniejsza jest ocena klientów. Dlatego zwycięzcy naszej akcji zostaną wybrani właśnie ich głosami – osobno we Wrocławiu i powiecie wrocławskim, Jeleniej Górze i powiecie jeleniogórskim, Legnicy i powiecie legnickim, Wałbrzychu o powiecie wałbrzyskim, a także w pozostałych 22 powiatach województwa dolnośląskiego.

W powiatach wybierzemy najlepszego fryzjera, kosmetyczkę/kosmetolog, stylistkę paznokci, salon fryzjerski i studio urody. W tym samym czasie trwać będzie wojewódzkie głosowanie w kategoriach: SPA, makijażystka/makeup artist, linergistka, masażysta, podolog, dietetyk oraz trener personalny.

Zgłaszać swoich kandydatów można już dziś, wypełniając krótką ankietę:

Głosowanie za pomocą SMS-ów Premium rozpocznie się 26 maja i potrwa do 30 czerwca 2017 roku. Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 12 czerwca do północy.

W sprawie pytań dotyczących plebiscytu zapraszamy do kontaktu z Anną Gabińską - tel. 502 499 815

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Wrocławska