MISTRZOWIE MOTORYZACJI Najlepsi mechanicy i warsztaty, fachowi instruktorzy i szkoły jazdy, taksówkarze - WYNIKI GŁOSOWANIA

ABI
Zakończyło się głosowanie na instruktorów jazdy, mechaników, taksówkarzy, warsztaty samochodowe, szkoły jazdy, korporacje taksówkarskie... czyli MISTRZÓW MOTORYZACJI województwa dolnośląskiego. Wybraliście także Superbrykę i Motocykl Roku.

ZOBACZ RELACJĘ Z GALI

Mistrzowie Motoryzacji 2019 - finał plebiscytu! Najlepsi dol...

Zobacz wyniki


Mechanik Roku
Warsztat Samochodowy Roku
Instruktor Jazdy Roku
Szkoła Jazdy Roku
Taksówkarz Roku
Korporacja TAXI Roku
Samochód na Ślub Roku
Salon Samochodowy Roku
Bryka Roku
Motor Roku

__________

Sprawdź wyniki rankingu wojewódzkiego liderów


Mechanik Roku
Warsztat Samochodowy Roku
Instruktor Jazdy Roku
Szkoła Jazdy Roku
Taksówkarz Roku
Korporacja TAXI Roku
Bryka Roku
Motor Roku

__________

Dziękujemy za udział w Plebiscycie! O gali rozdania nagród, która ze względu na okres wakacyjny odbędzie się pod koniec sierpnia będziemy Państwa informować e-mailowo.

__________

Trudno wyobrazić sobie współczesny świat bez samochodów. Przeciętna polska rodzina ma ich dwa. Dziś już prawie każdy ma za sobą drogę, którą każdy kierowca musi pokonać. Na jej początku jest kurs prawa jazdy, później zakup samochodu, a następnie nieuniknione wizyty w serwisach i warsztatach związane z przeglądami lub naprawami. Czasem też każdy z nas wciela się w rolę pasażera korzystając z taksówki.

Zdarza się, że samochód staje się przysłowiowym oczkiem w głowie. Dbamy o niego, inwestujemy i upiększamy, auto lub motocykl staje się dla nas prawdziwą pasją.

W akcji MISTRZOWIE MOTORYZACJI zaprezentujemy wiele oblicz motoryzacji w naszym regionie. Na łamach gazety oraz na stronach naszego serwisu internetowego przedstawimy i docenimy mechaników, warsztaty samochodowe, instruktorów i ośrodki szkolenia kierowców, salony samochodowe z naszego województwa, a także korporacje taksówkarskie i związanych z nimi taksówkarzy z Wrocławia i innych miast regionu. Pasjonaci motoryzacji będą mogli także pochwalić się swoimi samochodami i motocyklami.

- Nasza akcja to wyjątkowa forma promocji fachowców z tej właśnie branży, w której liczy się przede wszystkim dobra opinia - mówi Anna Bijak, dyrektor marketingu "Gazety Wrocławskiej". – Na tę opinię mechanicy czy instruktorzy nauki jazdy pracują latami. Chcemy zwrócić na nich szczególną uwagę i pokazać: zobaczcie, to oni cieszą się wśród swoich klientów największą popularnością. Bo to właśnie klienci, nie bez przyczyny, zgłosili ich do akcji, nominowali do tytułu Mistrza Motoryzacji i oddawali głosy.

Mechanik Roku

i Warsztat Samochodowy Roku

Niektórzy numer telefonu do mechanika mają wpisany w telefonie w trybie szybkiego wybierania. Mamy swoje ulubione warsztaty mechaniczne, którym powierzamy nasze auta i swoje bezpieczeństwo. Liczy się przede wszystkim jakość, ale zwracamy też uwagę na cenę oraz na sympatyczną obsługę. Takie właśnie polecane przez klientów warsztaty samochodowe i ich pracownicy w każdym powiecie naszego województwa będą walczyć o tytuł Mechanik Roku i Warsztat Samochodowy Roku.

Instruktor Jazdy Roku

i Szkoła Jazdy Roku

Tam zaczyna się nasza przygoda z motoryzacją. Zanim po raz pierwszy samodzielnie ruszymy w trasę, na swojej drodze spotykamy instruktora nauki jazdy i zdobywamy kwalifikacje w ośrodku szkolenia kierowców. Jaki powinien być dobry instruktor? Na pewno cierpliwy i sympatyczny, a dobra szkoła jazdy powinna tworzyć idealne warunki do opanowania sztuki prowadzenia samochodu. W tych kategoriach plebiscytu, osobno w każdym powiecie naszego województwa, zostaną przyznane tytuły Instruktor Jazdy Roku i Szkoła Jazdy Roku.

Taksówkarz Roku i Korporacja Taxi Roku

Czasem nie możemy, albo nie chcemy sami wsiadać za kółko. Wtedy korzystamy z usług sprawdzonej korporacji taksówkarskiej. Kierowcami są w nich doświadczeni taksówkarze - kulturalni, sympatyczni, mający całą masę historii do opowiedzenia. W ramach naszej akcji będziemy mogli je poznać. W akcji Mistrzowie Motoryzacji**Korporacje Taksówkarskie Roku i Taksówkarzy Roku** w największych miastach naszego województwa wybiorą ci, którzy mają największe prawo do ich oceny - ich klienci.

Salon Samochodowy Roku

Zakup samochodu to oczywiście bardzo ważna decyzja, którą podejmujemy biorąc pod uwagę wiele aspektów. Kluczowe znaczenie ma jednak fachowe i uczciwe doradztwo pracowników salonów samochodowych. W naszej akcji, w wojewódzkiej kategorii Salon Samochodowy Roku nagrodzimy salony, które zdaniem klientów zapewniają najlepszą, kompetentną i profesjonalną obsługę.

Bryka Roku 2019

Są wśród nas prawdziwi pasjonaci, dla których samochód to nie tylko środek transportu, ale również pasja. Pochwalicie się swoimi samochodami! Czekają wspaniałe nagrody. Wybrane przez Czytelników zdjęcia pięknych samochodów z naszego regionu trafią na strony kalendarza na 2020 rok!

KLIKNIJ i czytaj więcej o akcji BRYKA ROKU

__________

Motocykl Roku 2019

W motoryzacyjnej akcji nie sposób pominąć motocykli, których z roku na rok przybywa na naszych drogach. Stworzymy wielką galerię wspaniałych maszyn z Dolnego Śląska, a wybrane przez Czytelników motocykle, podobnie jak samochody, trafią na strony kalendarza.

KLIKNIJ i czytaj więcej o akcji MOTOCYKL ROKU

__________

Specjalny dodatek MISTRZOWIE MOTORYZACJI

Już sam udział w plebiscycie to znakomita promocja dla biorących w nim udział przedstawicieli motoryzacyjnej branży. W czasie trwania głosowania liderów rankingów będziemy prezentować nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na naszych fanpage'ach na Facebooku, które zagwarantują szeroki zasięg prezentacji.

Wielką promocję zwycięzcom zapewni także specjalny dodatek "Mistrzowie Motoryzacji", który po zakończeniu głosowania zostanie dołączony do całego nakładu gazety. Zaprezentujemy w nim wszystkich laureatów plebiscytu z każdego miasta i powiatu. Dołączenie dodatku będzie zapowiadane nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na Facebooku oraz na antenach lokalnych rozgłośni radiowych. Dzięki temu z pewnością dodatek stanie się przewodnikiem po motoryzacyjnej branży w naszym województwie.

Ważne terminy

 • Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się w piątek, 14 czerwca.
 • Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane do poniedziałku, 24 czerwca.
 • Głosowanie będzie trwać do piątku, 12 lipca do godz. 22.

CZEKAJĄ CENNE NAGRODY!

Nagrody dla mechaników samochodowych i instruktorów

Mechanicy, którzy w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Mechanika Roku 2019 w mieście lub powiecie
 • zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu
 • dyplom wręczany podczas gali
 • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
 • dwuosobowe zaproszenie na MOTOCLASSIC WROCŁAW 2019

Instruktorzy, którzy w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Instruktor Roku 2019 w mieście lub powiecie
 • zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu
 • dyplom wręczany podczas gali
 • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
 • dwuosobowe zaproszenie na wydarzenie artystyczne we Wrocławiu

Dodatkowo na Mechaników i Instruktorów, którzy zajmą I miejsca w wojewódzkim rankingu (zwycięzców z miast i powiatów) , czekają główne nagrody:

 • dwuosobowe zaproszenia na weekendowy pobyt w komfortowym hotelu ze SPA

.

 • bon prezentowy na jazdę po torze luksusowym autem
 • voucher do sklepu motoryzacyjnego

Laureaci II i III miejsc w wojewódzkim rankingu zwycięzców otrzymają

 • bon prezentowy na jazdę po torze luksusowym autem
 • voucher do sklepu motoryzacyjnego

Nagrody dla właścicieli warsztatów samochodowych i szkół nauki jazdy

Właściciele zakładów mechanicznych i szkół nauki jazdy, którzy zdobędą najwięcej głosów w każdym powiecie otrzymają:

 • Tytuł Zakładu Mechanicznego Roku, Szkoły Nauki Jazdy Roku w powiecie
 • Dyplom uznania
 • voucher na kampanię reklamową o wartości 2000 zł w mediach organizatora

Warsztaty Samochodowe i Szkoły Jazdy, które w prowadzonym równocześnie rankingu wojewódzkim, zajmą miejsca od 1 do 3 otrzymają:

 • dyplom
 • voucher na kampanię reklamową w mediach organizatora o wartości 5000, 3000 i 2000 zł odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce

BRYKA i MOTOCYKL ROKU

Kandydaci w kategoriach Bryka Roku i Motocykl Roku, którzy w rankingu wojewódzkim zajmą I miejsce otrzymają:

 • vocher na pobyt weekendowy dla 2 osób w hotelu SPA
 • bon prezentowy na jazdę po torze
 • zestaw kosmetyków piwnych
 • voucher do sklepu motoryzacyjnego

Kandydaci w kategoriach Bryka Roku i Motocykl Roku, którzy w rankingu zajmą miejsca II i III otrzymają:

 • zestaw kosmetyków piwnych
 • voucher do sklepu motoryzacyjnego

TAKSÓWKARZ I KORPORACJA TAXI

Kandydaci, którzy w miejskiej kategorii Plebiscytu Taksówkarz Roku zajmą pierwsze miejsca, otrzymają:

 • zaproszenie na wydarzenie artystyczne we Wrocławiu
 • voucher do sklepu motoryzacyjnego

Korporacje TAXI, które w kategorii miejskiej zajmą miejsca od I do III otrzymają:

 • dyplom
 • voucher na kampanię reklamową w mediach organizatora o wartości 3000 zł, 2000 zł i 1000 zł odpowiednio za I, II i III miejsce

SALON SAMOCHODOWY ROKU

Kandydaci, którzy w wojewódzkiej kategorii Plebiscytu Salon Samochodowy Roku zajmą miejsca od 1 do 3, otrzymają:

 • dyplom do powieszenia w Salonie
 • prezentację w Gazecie Wrocławskiej
 • voucher na kampanię reklamową w mediach organizatora na kwotę 5000 zł, 3000 zł i 2000 zł, odpowiednio za I, II i III miejsce

SAMOCHÓD NA ŚLUB

Kandydaci, którzy w wojewódzkiej kategorii Plebiscytu zajmą miejsca od 1 do 3, otrzymają:

 • reklamę w miesięczniku MM Trendy
 • prezentację w Gazecie Wrocławskiej
 • voucher na kampanię reklamową w mediach organizatora na kwotę 3000 zł, 2000 zł i 1000 zł, odpowiednio za I, II i III miejsce

Informacji o akcji udziela Natalia Niedzielska-Burdzy
tel.797 607 891 (pon. - pt. w godz. 9-17),
e-mail: natalia.niedzielska-burdzy@polskapress.pl

Regulamin plebiscytu

Tak wygląda pierwszy, polski samochód elektryczny, Izera

Wideo

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3