MISTRZOWIE HANDLU | Ważne informacje dla nominowanych

DM
Udostępnij:
Gratulujemy nominacji do nagrody w akcji MISTRZOWIE HANDLU. Już na wstępie życzymy wielu głosów i zwycięstwa w plebiscycie. Oto kilka ważnych informacji o naszej akcji.

WAŻNE TERMINY

Głosowanie rozpoczęło się w piątek, 2 czerwca i będzie trwać do piątku, 30 czerwca do godz. 21. Wręczenie nagród dla zwycięzców odbędzie się we wrześniu podczas uroczystej gali MISTRZÓW HANDLU. Listy kandydatów, aktualne wyniki i instrukcja głosowania, będą prezentowane na stronie www.gazetawroclawska.pl/handel

ZDJĘCIE KANDYDATA LUB LOGO I LINK DO STRONY INTERNETOWEJ PRZY WYNIKACH GŁOSOWANIA

Na liście aktualnych wyników głosowania, która jest prezentowana w naszym serwisie internetowym, przy imieniu i nazwisku kandydata może być umieszczone zdjęcie, a przy nazwie sklepu lub kwiaciarni - logo. To bardzo ważne! Można dzięki temu zdobyć o wiele więcej głosów. Dzięki zdjęciom nasi Czytelnicy łatwiej rozpoznają kandydatów, na których chcą oddać głos.

Dodatkowo zdjęcie lub logo na liście wyników może linkować do strony internetowej lub profilu na Facebook'u. To doskonała promocja przy okazji plebiscytu!

KLIKNIJ i prześlij teraz zdjęcie lub logo i podaj adres internetowy

JAK WALCZYĆ O GŁOSY

Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim warto poinformować rodzinę i znajomych o udziale w plebiscycie. Z pewnością chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania. Można to zrobić także za pomocą Skype’a lub innego komunikatora.

W SERWISIE FACEBOOK

Jednak najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Warto umieścić na swoim profilu informację o udziale w plebiscycie i poprosić znajomych, aby ją udostępniali. To naprawdę działa! Wiele osób zdobywa w ten sposób bardzo dużo głosów w krótkim czasie. Warto też na czas trwania plebiscytu zmienić zdjęcie w tle na profilu.

Dla kandydatów przygotowujemy bezpłatnie specjalne grafiki do umieszczenia w serwisie Facebook. Można je zamówić poniżej.

PLAKATY I ULOTKI

Doskonale sprawdzają się także tradycyjne metody promocji. Dla kandydatów możemy bezpłatnie przygotować wizytówki, ulotki i plakaty zachęcające do głosowania.

Grafikę na Facebook'a oraz ulotki i plakaty można zamówić wypełniając formularz:
KLIKNIJ i i wypełnij formularz

MOŻESZ PODZIĘKOWAĆ ZA GŁOSY I POPROSIĆ O WIĘCEJ

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem. Każdy kandydat może bezpłatnie, za naszym pośrednictwem, przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na niego głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości należy skontaktować się telefonicznie dzwoniąc pod nr 502 499 815, lub wysłać treść takiej wiadomości e-mailem na adres: [email protected]

PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

W każdy piątek w tygodnikach dołączanych do "Gazety Wrocławskiej" będziemy opisywać liderów plebiscytowych rankingów. Będziemy ich prezentować także w postach publikowanych na fanpage'u "Gazety Wrocławskiej" i powiatowych serwisów www.naszemiasto.pl.

Informacji o akcji udziela Anna Gabińska – tel. 502 499 815, e-mail: [email protected]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Wrocławska