MISTRZOWIE HANDLU. Bukiety ślubne - propozycje z...

  MISTRZOWIE HANDLU. Bukiety ślubne - propozycje z dolnośląskich kwiaciarni. Zobacz kompozycje modne w tym sezonie.

  nnb

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  OTO NASZ ZWYCIĘZCA!Autorem bukietu jest Galyna Korchagina z http://florika.pl/Kwiaciarnia na mapie Wrocławia widnieje od niedawna, mimo to, ma już mnóstwo
  1/42
  przejdź do galerii

  OTO NASZ ZWYCIĘZCA!

  Autorem bukietu jest Galyna Korchagina z http://florika.pl/

  Kwiaciarnia na mapie Wrocławia widnieje od niedawna, mimo to, ma już mnóstwo zadowolonych klientów. Autorka bukietu posiada wieloletnie doświadczenie w branży florystycznej.

  W kwiaciarni oprócz przepięknych kompozycji kwiatowych przygotowywanych na indywidualne zamówienie znajdziemy także gotowe bukiety, kwiaty doniczkowe, ceramikę i dekorum dla domu. Wyjątkową ofertą kwiaciarni są Flower boxy ze świeżymi kwiatami. Właściciele dbając o miłą atmosferę, każdemu odwiedzającemu proponują kawę w otoczeniu przepięknych kwiatów.

  Głosujcie na swoich kandydatów:
  KWIACIARNIA ROKU

  FLORYSTA ROKU

  Do 22 marca czekaliśmy na zdjęcia bukietów ślubnych od florystów, florystek i kwiaciarni. Z nadesłanych zdjęć powstała wyjątkowa galeria, w której inspirację odnajdą przyszłe panny młode. Przedstawiamy propozycje z całego Dolnego Śląska a redakcyjne Jury w czwartek, 28 marca wybierze autora najpiękniejszego bukietu!

  MAMY ZWYCIĘZCĘ!


  Redakcyjne jury po długich obradach postanowiło nagrodzić bukiet Pani Galyny Korchaginy z Kwiaciarnii Florika we Wrocławiu!! Autorka oprócz artykułu w prestiżowym magazynie MM Trendy zaprezentuje swoją pracę na filmie video, który wyemitujemy w serwisach gazetawroclawska.pl i naszemiasto.pl .

  Trwa plebiscyt na najlepszych florystów i kwiaciarnie w powiatach


  Nominowaliście swoich faworytów w powiatach. Teraz czas na oddawanie na nich głosów! Macie czas do 29 marca.

  MISTRZOWIE HANDLU Najsympatyczniejsi sprzedawcy, najlepsze sklepy i kwiaciarnie - ruszyło głosowanie! Głosujcie na swoich kandydatów
  KWIACIARNIA ROKU - WYNIKI W POWIATACH >>>  FLORYSTA ROKU - WYNIKI W POWIATACH >>>

  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo